Reklama

Reklama

Lindsay Lohan. Ze szczytu na dno i z powrotem?

Lindsay Lohan zniszczyła sobie urodę i karierę

Lindsay Lohan miała urodę, wdzięk i talent, jednak wszystko to zaprzepaściła, a teraz próbuje na nowo odbudować swoją pozycję w show-biznesie. 

Reklama

Skandale, nietrafione decyzje zawodowe, uzależnienie od alkoholu i nieudane zabiegi, mające poprawić jej urodę, doprowadziły dziecięcą gwiazdę do istnej ruiny. 

Aktorka na niedługo po sukcesie, który osiągnęła za sprawą hitów takich jak: "Wredne dziewczyny" zaczęła pakować się w tarapaty. W mediach można znaleźć liczne artykuły na temat jej nieodpowiedniego zachowania na planach filmowych, problemów z prawem oraz imprezowego stylu życia aktorki. 

W 2007 roku Lindsay Lohan została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. 

Życie osobiste Lindsay Lohan

Lindsay Lohan była i wciąż jest, (nawet pomimo swojej niezbyt korzystnej przemiany), piękną kobietą. Spotykała się z wieloma znanymi osobami. 

Ma na koncie romanse z niezłymi przystojniakami, w tym z: Aaronem Carterem, Wilmerem Valderramą, Jaredem Leto oraz z Jude'em Lawem. 

Spotykała się też z didżejką Samanthą Ronson. 

Wizerunek Lindsay Lohan znacznie się pogorszył przez ostatnie lata, jednak można odnieść wrażenie, że aktorka powoli wychodzi na prostą. Wciąż angażuje się w nowe projekty, a Vanity Fair niedawno poinformował, że gwiazda będzie miała okazję powrócić do czasów świetności za sprawą nowej świątecznej produkcji Netflixa. 

Czytaj również: 

Atrakcyjność uzależnia? 

Doda o swoich byłych mężach

Metamorfozy, które wstrząsnęły show-biznesem! 

Eksperci od seksu są pod każdym dachem? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje