Reklama

Reklama

Metamorfozy, które wstrząsnęły polskim show-biznesem

Te przemiany wstrząsnęły polskim show-biznesem. Oto znane panie, które na przestrzeni lat zmieniały się niczym kameleony. Niektóre przeszły tak spektakularne metamorfozy, że aż trudno je rozpoznać na zdjęciach sprzed lat!

Czas biegnie nieubłaganie i nie pozostaje obojętny wobec nikogo, chociaż można odnieść wrażenie, że dla niektórych jest wyjątkowo łaskawy... 

Reklama

Mnóstwo polskich celebrytek atrakcyjny wygląd zawdzięcza różnego rodzaju zabiegom upiększającym. Zarówno tym pielęgnującym, jak i takim, które wymagają interwencji chirurga plastycznego. 

Czasem jednak wystarczy już sama zmiana stylu, fryzury i makijażu, a różnica jest widoczna gołym okiem. 

Które znane panie zaskoczyły nas najbardziej swoimi spektakularnymi metamorfozami? Oto kilka spośród nich! 

Marta Wiśniewska

"Znacie Every Night?! Znacie?!" - jeżeli tak, to na pewno znacie również Mandarynę, która w piętnaście lat temu była najpopularniejszą polską gwiazdą muzyki rozrywkowej. 

Piosenki byłej małżonki Michała Wiśniewskiego nuciła wtedy cała Polska. Trudno było sobie wyobrazić udaną taneczną imprezę bez hitów z albumów "Mandaryna.com" oraz "Mandarynkowy sen". 

Marta Wiśniewska po nieudanym występie w Sopocie na dłuższy czas zniknęła z polskiego show-biznesu. Dziś znów jest popularna i, pomimo że nie jest już tak znana jak przed laty, wciąż ma oddane grono fanów. 

Artystka skupiła się na tańcu i przeszła wizualną przemianę. Zrezygnowała z krzykliwego wizerunku, postawiła na lżejszy makijaż i zmieniła fryzurę. Wygląda inaczej, ale wciąż zachwyca. To przepiękna kobieta! 

Dorota RabczewskaPodobnie jak Mandaryna, również Doda zmieniła się na przestrzeni lat. Artystka wypiękniała i zrezygnowała z wyzywających kostiumów w krzykliwych kolorach, zamieniając je na nieco bardziej stonowane outfity. 

Dorota Rabczewska, w przypadku której intelekt zdecydowanie dorównuje urodzie, zawsze była atrakcyjna, ale teraz, w wieku 37-lat wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Gwiazda, której IQ wynosi aż 156, ma wysportowaną sylwetkę, którą chętnie chwali się w mediach społecznościowych. 

Doda ostro ćwiczy, aby móc cieszyć się takim wyglądem, ale jest warto. 

Spójrzcie tylko na jej brzuch! 

Więcej spektakularnych metamorfoz znajdziecie na kolejnej stronie >>>

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | metamorfoza | przemiana gwiazd | Mandaryna | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje