Reklama

Reklama

Szczupłe nogi na wiosnę

Marzysz o modnej minispódniczce na lato odsłaniającej twoje zadbane, zgrabne nogi? Marzenia się spełniają!

Rozgrzej i wzmocnij skórę

Najlepsze rezultaty w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem przyniosą: masaż oraz gimnastyka. Uda masuj podczas peelingu pod prysznicem oraz preparatem ujędrniającym z nakładką masującą. Wcierając w ciało odżywczą oliwkę  lub masło, przyszczypuj i ugniataj skórę - to także świetny masaż, którego nie lubi cellulit. Raz w tygodniu zastosuj specjalny okład (np. zimne bandaże ). To wszystko usprawnia przepływ limfy, przyspiesza spalanie tłuszczu i ujędrnia skórę.

Proste ćwiczenia

Reklama

Ćwiczeń na wyrzeźbienie ud jest wiele, nie są one skomplikowane.

Stań w rozkroku (jak na zdjęciu), wyprostuj plecy, palce stóp skieruj na zewnątrz, pięty zwrócone ku sobie. Ugnij kolana, wypchnij miednicę do przodu: delikatnie opadaj i unoś ją 10 razy. Ugnij kolana bardziej (miednica niżej) i znów unoś ją i opuszczaj o kilka cm w górę i w dół 10 razy.

Stań w lekkim rozkroku, wyprostuj plecy, rób kopnięcia do tyłu 15 razy prawą nogą, potem tyle samo lewą. 3. Klęknij, złącz kolana, pośladki oprzyj na piętach, ręce wyprostuj i spleć nad głową. Unoś powoli pupę, wypychając ją maksymalnie do przodu, aż uda i łydki utworzą kąt prosty.

Drogie zabiegi w gabinecie

Lipoliza ultradźwiękowa i kriolipoliza to popularne zabiegi, dzięki którym pozbędziesz się tkanki tłuszczowej w "trudnych" miejscach (uda, talia, biodra, ręce, okolice kolan).

Lipoliza ultradźwiękowa wykorzystuje ultradźwięki do rozbicia tkanki tłuszczowej. Najlepszy efekt uzyskuje się po 4-6 zabiegach. Cena jednego: od 70 zł (w pakiecie) nawet do 300 zł.

Kriolipoliza to metoda redukcji tłuszczu wykorzystująca niską temperaturę. Urządzenie próżniowe zasysa delikatnie tkankę tłuszczową i przytrzymuje między dwoma panelami chłodzącymi. Cena zabiegu już od 500 zł.

Dowiedz się więcej na temat: zgrabne nogi | uda | fitness | nogi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje