Reklama

Reklama

Niewiarygodna przemiana Rebel Wilson!

Rebel Wilson zaliczyła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz ostatnich lat. Wygląda na to, że aktorka wcale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i nie stanęła na 30 kilogramach w dół. Na najnowszych zdjęciach śmiało pozuje w obcisłym stroju. Spójrzcie tylko na nią!

Rebel Wilson pokochała aktywność fizyczną. Aktorka, która zmieniła kilka miesięcy temu rozmiar na dużo mniejszy, nie zwalnia tempa i z piękności w rozmiarze plus size, powoli przemienia się w szczuplejszą i jeszcze piękniejszą wersję samej siebie. 

Reklama

Gwiazda "Pitch Perfect" coraz częściej eksponuje swoją odchudzoną sylwetkę w obcisłych strojach. Porównując zdjęcia Rebel Wilson sprzed kilku lat i teraz, można odnieść wrażenie, że to zupełnie inna osoba.

Artystka wygląda po prostu obłędnie, a sam wygląd zewnętrzny to przecież nie wszystko. Najważniejsze jest to, że zmieniło się jej podejście do aktywności fizycznej, którą gwiazda teraz uwielbia i to właśnie dzięki temu tak zeszczuplała. 

Jakie fotki gwiazda zamieszcza ostatnio na swoim profilu na Instagramie?

Jeszcze kilka lat temu mało kto pomyślałby zapewne, że Rebel Wilson może mieć wyraźne wcięcie w talii, a teraz aktorka w obcisłym kostiumie wygląda rewelacyjnie!  

Jesteście jej fanami? 

Plotki, które również mogą ci się spodobać:

Halina Mlynkova jest w ciąży! 

Polskie gwiazdy, które majówkę spędzają za granicą! 

Reese Witherspoon na spacerze z uroczymi pupilami! 

Księżniczka Charlotte obchodzi szóste urodziny! 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje