Reklama

Reklama

Polskie gwiazdy, które majówkę spędzają za granicą

W majówkę 2021 w Polsce z pogodą bywa różnie. Niektóre gwiazdy przewidziały ten scenariusz i dlatego zdecydowały się na zagraniczne wakacje. Kto wygrzewa się teraz na egzotycznej plaży?

Polacy z niecierpliwością wyczekiwali majówki 2021, jednak pogoda póki co nie dopisuje tak, jakbyśmy tego chcieli. 

Reklama

W większości regionów w kraju nad Wisłą jest deszczowo i pochmurnie, co nie sprzyja weekendowym wycieczkom i grillowaniu w plenerze. 

Niektórzy jednak mają to szczęście, że mogą nacieszyć się słoneczną pogodą w majówkę do woli, bo udało im się wyjechać na zagraniczne wakacje w egzotyczne miejsca. 

Które gwiazdy postanowiły spakować walizki i wyruszyć na podbój świata?

Wiktoria Gąsiewska zalicza ostatnio sporo zagranicznych wyjazdów. Pomimo że przed miesiącem wygrzewała się ze swoim partnerem i kolegą z branży Adamem Zdrójkowskim na zanzibarskiej plaży, to na tym wcale nie zakończyła swoich tegorocznych podróży. 

Piękna aktorka, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, kusi swoich fanów na fotkach i relacjach z Gran Canarii, gdzie spędza majówkę 2021.

Nieco inny kierunek postawiła Maja Bohosiewicz, która w maju postanowiła wypocząć w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Aktorka, od kiedy jest na miejscu, relacjonuje swój pobyt w Dubaju w mediach społecznościowych, pokazując fanom nie tylko zdjęcia, ale również wideo z egzotycznego miejsca, na którym widać, że gwiazda delektuje się widokami, jeżdżąc na rowerze.

Na kolejnej stronie zobacz, kto jeszcze wyjechał z kraju na majówkę >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje