Reklama

Reklama

Meghan Markle pisze listy do kobiet w Wielkiej Brytanii

Szum wokół Meghan Markle i Harry’ego nie cichnie. Wywiad, jakiego udzielili Oprah Winfrey wciąż jest komentowany, tymczasem Megan Markle wraca do swoich codziennych zajęć, w tym do działalności charytatywnej, która wciąż zajmuje sporo miejsca w jej grafiku.

Meghan Markle i jej niezwykła umiejętność

Meghan Markle posiada pewną umiejętność, o której mało kto wie. Potrafi posługiwać się pięknym kaligraficznym pismem. Tę sztukę opanowała jeszcze w szkole i przed ślubem z Harrym często pokazywała próbki swoich umiejętności na blogu. Zdarzało jej się nawet nauczać kaligrafii. To jej ręką zostały wypisane zaproszenia ślubne Robina Thicke i Pauli Patton.

Piękny gest Meghan Markle

Reklama

Tym razem Meghan Markle postanowiła wykorzystać swoją umiejętność, aby wesprzeć kobiety. Zdecydowała się własnoręcznie napisać, oczywiście swoim pięknym pismem, notki do brytyjskich kobiet poszukujących pracy.

Organizacja Smart Works, która pomaga kobietom w poszukiwaniu pracy, między innymi poprzez poradnictwo, a także zapewnianie odzieży na rozmowy kwalifikacyjne, wciąż działa pod patronatem Meghan, mimo że ta zrezygnowała ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Meghan Markle udziela się w tej organizacji jako osoba prywatna, dlatego zmiana statusu w rodzinie królewskiej nie wpływa na tę współpracę.

Organizacja opublikowała w mediach społecznościowych niektóre z nich. Meghan Markle stara się w nich wspierać kobiety i dodawać im otuchy.  Co pisała Meghan?

"Chciałam osobiście napisać, aby życzyć ci sukcesów podczas najbliższej rozmowy kwalifikacyjnej. Chociaż rozmowa kwalifikacyjna może wydawać się trudna, wiem, że Smart Works pomogło ci rozwinąć pewność siebie, dzięki której poradzisz sobie podczas całego procesu... Będziesz niesamowita podczas rozmowy. Pamiętaj o głębokich oddechach i bądź sobą". Wysyłała też gratulacje do kobiet, które dostały posadę.

 

Meghan Markle czeka na listy

Sama Meghan Markle... też czeka na listy. Uwielbia tradycyjną pocztę i urok odręcznie pisanej korespondencji. Niestety większość poczty, jaką odbiera, to ulotki i rachunki...

IG

Czytaj też:

Księżna Kate dała Meghan sekretny znak? Komentarze nie milkną!

Haftowała suknie ślubne Meghan i Kate. Jest na progu bezdomności

Meghan włożyła drogą sukienkę na wywiad z Oprah Winfrey?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Paloma Elsseser. Rewolucja w modelingu

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje