Reklama

Reklama

Gwiazdy, które wakacje mają przez cały rok

Podczas gdy większość Polaków zastanawia się, czy w ich nadwyrężonym budżecie znajcie się miejsce na wyjazd na choćby krótkie wakacje, wiele polskich gwiazd nie ma takich problemów. Niektóre znane panie regularnie wyjeżdżają w piękne miejsca, aby tam wypocząć i dzielą się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych relacjami oraz zdjęciami z pobytu za granicą. Kto regularnie wygrzewa się w słońcu na plaży? Oto kilka spośród licznych nazwisk!

Za oknem robi się coraz cieplej. Słoneczna pogoda i stopniowe znoszenie obostrzeń sprawia, że się rozleniwiamy i zaczynamy marzyć już tylko o wakacjach w pięknym miejscu. Wiele osób już się zaszczepiło, więc z mniejszą obawą o zdrowie swoje oraz innych zaczyna planować tegoroczny urlop. 

Niestety koronawirus nadwyrężył nie tylko służbę zdrowia, ale również portfele Polaków. Mnóstwo ludzi może teraz jedynie pomarzyć o wyjeździe, ponieważ straciło pracę lub musiało włożyć oszczędności życia w utrzymanie biznesu. 

Wiele polskich gwiazd nie ma jednak takich problemów i regularnie jeździ za granicę. Które znane i lubiane panie wskoczyły już w kostiumy kąpielowe, oddając się błogiemu wypoczynkowi na plaży? 

W przypadku niektórych z nich można odnieść wrażenie, że ich wakacje trwają nieustannie...

Natalia Siwiec

Reklama

Wchodząc na instagramowy profil Natalii Siwiec, która zyskała ogromną sławę podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, została wtedy okrzykniętą "miss Euro 2012", można odnieść wrażenie, że 37-letnia influencerka jest na urlopie przez niemalże cały rok. 

Piękna brunetka regularnie podróżuje po świecie, bez skrępowania pozując do wrzucanych na social media zdjęć w bikini. Nic dziwnego, że jej konto obserwuje już ponad milion i 300 tysięcy osób. 

Celebrytka ma obłędną figurę, którą w tym roku najczęściej eksponowała w meksykańskim Tulum. 

Natalia Siwiec chyba bardzo polubiła to miejsce, bo, chociaż 2021 rok nie minął nawet w połowie, już zdążyła tam spędzić aż kilka miesięcy. 

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś jeszcze w okresie, kiedy liczba zarażeń COVID-19 była wysoka, zdecydowała się polecieć na egzotyczne wakacje. 

Piękna tancerka zachwyciła swoich fanów na Instagramie zdjęciami w skąpym bikini. Gwiazda udała się na gorącą portugalską Maderę. 

To jednak nie koniec jej wyjazdów, bo Edyta Herbuś niezależnie od tego czy wypoczywa w kraju, czy za granicą, potrafi czerpać z natury w pełni. 

Edyta Herbuś cieszy się życiem i często dzieli się z fanami wyznaniami na temat samorozwoju. 

Kto jeszcze pochwalił się w ostatnim czasie zdjęciami z urlopu? O tym na kolejnej stronie >>>

Dowiedz się więcej na temat: wakacje 2021 | wakacje gwiazd 2021 | gwiazdy na wakacjach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje