Reklama

Reklama

Lindsay Lohan. Ze szczytu na dno i z powrotem?

Lindsay Lohan w przeszłości miała cały świat u swoich stóp. Była świetnie zapowiadającą się piękną młodą aktorką, a filmy, w których się pojawiała, okazywały się prawdziwymi hitami. Jednak coś poszło nie tak, bo zarówno jej wizualny blask, jak i talent, zaczęły znacznie przygasać. Czy znów wróci do formy sprzed lat?

Lindsay Lohan urodziła się w Nowym Jorku w lipcu 1986 roku. Jest córką biznesmena Michaela Lohana oraz nauczycielki tańca Donaty Sullivan. 

Reklama

34-letnia obecnie aktorka od początku wiedziała, że aktorstwo i muzyka to właśnie jej świat. 

Z show-biznesem gwiazda o irlandzkich korzeniach związana jest od wczesnego dzieciństwa, bo już jako trzyletnia dziewczynka pojawiała się w licznych kampaniach i spotach. 

Jedną z najpopularniejszych reklam, w których w dzieciństwie wystąpiła Lindsay Lohan była ta, która powstała na potrzeby Pizzy Hut.

 

Wielka kariera Lindsay Lohan i upadek na samo dno

Pozycję w show-biznesie artystka zdobywała stopniowo, m.in. pojawiając się w takich produkcjach jak "Nie wierzcie bliźniaczkom" czy "Inny świat". Remake "Zakręconego piątku", w którym Lindsay Lohan wystąpiła nieco później, zachwycił świat i wypromował młodą gwiazdę.

W kolejnych latach jej pozycja w medialnym świecie tylko się poprawiła. A wszystko za sprawą "Wrednych dziewczyn" i uroczej komedii "Garbi: super bryka", w których Lindsay Lohan wcieliła się w główne role. 

Krytycy i fani nie szczędzili jej pochwał, jednak kolejne wybory zawodowe aktorki, która była wtedy u szczytu popularności, nie okazały się już tak dobre. 

Wręcz przeciwnie, Lindsay Lohan otrzymała niechlubną Złota Malinę za swój występ w "Wiem, kto mnie zabił". 

Dziś po dawnej sławie artystki nie ma już śladu, chociaż gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo. Śpiewa i pojawia się na szklanym ekranie, choć już nie tak często, jak w przeszłości. 

W 2019 roku Lindsay Lohan wcieliła się w Patricię w "Among the Shadows", a dwa lata wcześniej wystąpiła w serialu "Sick Note". 

Myślicie, że jeszcze uda jej się zdobyć rolę, dzięki której uda jej się wybić? O problemach i życiu osobistym Lindsay Lohan przeczytacie na kolejnej stronie >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje