Reklama

Reklama

Twoja przyszłość w kolorach tęczy

Wybierz ulubioną barwę i dowiedz się, czy spełnisz swoje marzenia.

Kolory mają szczególną moc. Mogą nas pobudzić do działania, bądź uspokoić. Ich lecznicze właściwości stosuje się w chromoterapii. Niektóre barwy są też polecane określonym znakom zodiaku. Ponadto można z nich wyczytać swoją przyszłość.

Reklama

Jeśli chcesz ją poznać, posłuż się zaprezentowaną tu wróżbą. Weź 8 kolorowych kartek lub po prostu kredki dziecka, tak aby odpowiadały za paletę barw. W ciągu 30 sekund wybierz trzy, które w tej chwili najbardziej ci się podobają.

Pierwszy kolor, który wybrałaś, mówi o twojej osobowości. Drugi pokazuje, w jakim stanie fizycznym i duchowym obecnie się znajdujesz. Trzeci to przyszłość, czyli cele, jakie masz przed sobą i wskazówka, jak je osiągnąć.

Czerwony

Jako pierwszy: Lubisz rywalizację, cele osiągasz bez względu na środki. Masz cechy przywódcy.

Jako drugi: Bądź bardziej cierpliwa. Zrezygnuj z dominacji i agresji, spróbuj się wyciszyć.

Jako trzeci: Najbliższa przyszłość upłynie pod znakiem aktywnej pracy. Możesz zrealizować teraz wiele swoich planów.


Fioletowy

Jako pierwszy: Pasjonuje cię magia i tajemnicze zjawiska. Chętnie pomagasz innym, choć sama nie wierzysz, że możesz zrealizować wytyczone sobie cele.

Jako drugi: Choć słabo siebie oceniasz, masz szanse, żeby zajmować kierownicze stanowiska, bo potrafisz przewodzić innym.

Jako trzeci: Jeżeli przestaniesz marzyć i bujać w obłokach, a zaczniesz mocniej stąpać po ziemi, w nadchodzących tygodniach radykalnie odmienisz swoje życie.

Zielony

Jako pierwszy: Jesteś nieufna wobec ludzi, ostrożna w nowych sytuacjach i sumienna w pracy.

Jako drugi: Nadmierne zastanawianie się nad swoim postępowaniem, rozdrapywanie ran - to przyczyny twoich ewentualnych niepowodzeń. Musisz być bardziej zdecydowana i nauczyć się wyrażać swoje emocje: rozczarowanie, gniew, ale i radość.

Jako trzeci: Zacznij traktować życie trochę mniej poważnie niż dotąd. Poświęć więcej czasu rozrywkom i znajomym, a spotkasz wielką miłość.

Żółty

Jako pierwszy: Pragniesz być w centrum zainteresowania. Kierujesz się zdrowym rozsądkiem, zawsze analizujesz każdy swój krok.

Jako drugi: Nie zauważasz, że istnieją też marzenia. Jesteś za mało spontaniczna, a czasami zbyt wyrachowana.

Jako trzeci: Ten wybór to mimo wszystko dobra wróżba na przyszłość. Pamiętaj tylko, że nie jesteś pępkiem świata.

Pomarańczowy

Jako pierwszy: Masz pogodne i optymistyczne usposobienie, jesteś bardzo towarzyska. Jednak dość często działasz nazbyt pospiesznie i popadasz w skrajności.

Jako drugi: Nie wiesz, czego tak naprawdę pragniesz w życiu. Podświadomie poszukujesz równowagi i spokoju.

Jako trzeci: Powinnaś nauczyć się planować swoje działania i myśleć nad tym, co robisz. Masz w sobie mnóstwo energii. Jeśli ją dobrze wykorzystasz, pójdzie ci łatwiej w pracy lub nauce. Możesz przy tym liczyć na pomoc bliskich ci osób.

Niebieski

Jako pierwszy: Ludzie czują się dobrze w twojej obecności, bo można na tobie polegać. Jesteś cicha i skupiona na swoim wnętrzu, ale czasem miewasz skłonność do izolowania się od otoczenia.

Jako drugi: Należysz do ludzi inteligentnych, których cechuje spokój. Niekiedy działasz jednak mało energicznie, skupiasz się za bardzo na swoich przeżyciach.

Jako trzeci: Musisz znaleźć równowagę między działaniem a spokojem ducha. Masz predyspozycje do tego, by jeszcze wiele osiągnąć w życiu.

Różowy

Jako pierwszy: Jesteś ciepła, serdeczna i uczynna. Umiesz obdarzać miłością, a także współczuć potrzebującym pomocy.

Jako drugi: Nie zauważasz, że ludzie dość często cię wykorzystują. Musisz nauczyć się mówić "nie", gdyż inaczej twoje własne potrzeby przestaną się liczyć.

Jako trzeci: Twoja przyszłość rysuje się optymistycznie, pod warunkiem, że będziesz bardziej pewna siebie. Otoczenie musi zauważyć, że myślisz także o sobie.

Turkusowy

Jako pierwszy: Jesteś osobą pomysłową, zawsze działasz precyzyjnie. Nie wpadając w panikę podejmujesz nawet bardzo trudne decyzje.

Jako drugi: Znajdź trochę czasu, by pomyśleć o sobie - za bardzo poświęcasz się pracy.

Jako trzeci: Każdą, życiową decyzję traktujesz jak wyzwanie, ciągle się doskonalisz. To bardzo dobrze, ale jeśli w najbliższej przyszłości nie zwrócisz uwagi na to, co się wokół ciebie dzieje, stracisz wielką szansę!

Alicja Tokaj

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje