Reklama

Reklama

Horoskop na 2012 rok

Dowiedz się, co los przygotował dla osób spod Twego znaku zodiaku w Nowym Roku - na co powinnaś uważać, o co możesz być spokojna, jak potoczy się Twoja kariera. Przeczytaj horoskop i przygotuj się na nadchodzące miesiące!

Baran 21 marca - 19 kwietnia

Będzie to dobry czas, byś wreszcie wykorzystał w pełni swoje umiejętności dogadywania się z ludźmi i wrodzony takt.

Reklama

Musisz działać jednak bardzo ostrożnie, szczególnie w drugiej połowie roku. Pociągać będzie cię, to co piękne i twórcze. Ten szczególny nastrój warto wykorzystać, by cieszyć się każdym rodzajem miłości. Wzrośnie wreszcie twoje zaufanie do wielu członków rodziny. Zrozumiesz, że jednak możesz na nich polegać. Powinieneś znaleźć czas na rozmowy z wieloma ludźmi, których dotychczas zaniedbywałeś. Kiedy będziesz przekazywał im swoje myśli, staraj się unikać większych emocji i czasami po prostu przemilcz pewne kwestie. Spokojnie, rozmawiając o sprawach rodzinnych i partnerskich szybko przekonasz się, że szukałeś dziury w całym. Gwiazdy sugerują mi, że cały czas popełniasz ten sam błąd i czepiając się drobiazgów powodujesz, że problemy rodzą się same.

Kariera i pieniądze

Będziesz miał możliwość zwrócenia uwagi na siebie i zainteresowania innych ludzi swoimi pracami. Co ważniejsze uda ci się zdobyć ich pomoc i zrozumienie. Wszystko to przyniesie wielką ulgę. We własnych planach finansowych możesz teraz liczyć na skuteczną pomoc bardzo bliskiej ci osoby. W drugiej połowie roku sporo powodów do radości.

Niespodziewane wydarzenie zmieni diametralnie twoją dotychczasową sytuację finansową. Uważaj na swoich partnerów , których zamierzasz wtajemniczyć w osobiste plany. Wprawdzie nie mają wobec ciebie złych zamiarów ale przez niedopatrzenie wielu spraw mogą pomieszać ci szyki. Nie przejmuj się trudnościami. Nie są znów takie wielkie. Spokojnie dasz sobie z nimi radę.

Zdrowie i kondycja

Skarżyć się będziesz na wiele dolegliwości, jednak tak naprawdę tylko kilka z nich będzie poważniejsza. Alarmujące mogą okazać się bóle żołądka i problemy trawienne. Nie będzie ci dolegało nic czego w prosty sposób nie dałoby się wyleczyć. Nie rób też tragedii z powodu przeziębień - miną. twój system odpornościowy będzie reagował na wszystko szybko i nadspodziewanie sprawnie.

Byk 20 kwietnia - 20 maja

W tym roku planety roztoczą nad tobą szczególna opiekę. Już widać na horyzoncie duże sukcesy jakie z pewnością osiągniesz, zwłaszcza w życiu osobistym.

Nie musisz się o nic za bardzo martwić. Śmielej niż zwykle możesz zawierzyć swojej intuicji i losowi. Nie zapomnij jednak przy okazji o swoich zobowiązaniach. Zmiany, które się pojawią dotyczyć będą głównie domu i rodziny. Wiem, że potrafisz być mistrzem w organizowaniu zaskakujących sytuacji ale to jeszcze za mało, by naprawdę utrwalić i wzmocnić więzi rodzinne. Mimo, że ostatnio nieco zaniedbywałeś kontakty z bliskimi zdołasz je dzięki swoim umiejętnościom i pomocy gwiazd odbudować i nadal się nimi cieszyć. Potrafisz być wspaniałym przyjacielem i rozumiesz na czym polega to uczucie. Teraz wykorzystasz nareszcie całą swoją wiedzę o kontaktach z innymi i znowu wszystko wróci do normy.

Kariera i pieniądze

Tak, wiem jak trudno czasami przezwyciężyć w sobie nastrój rozleniwienia i stagnacji. Nie zawsze wszystko będzie biegło starym torem i że wreszcie coś ulegnie zasadniczej zmianie. Tak często trudno uwierzyć w zmianę losu. A jednak widać wyraźnie jak przed tobą stopniowo pojawiają się szanse na wykorzystanie wielu zaskakujących i nowych sytuacji, które pozwolą ci odmienić monotonię kolejnych dni. Ten rok niesie w twoją stronę lekkie powiewy stopniowej odmiany. Jedno jest pewne, niepokoje związane z Twoją sytuacją finansową zostaną rozwiane. Bądź cierpliwy. Nie wykonuj żadnych gwałtownych ruchów , unikaj chaotycznego działania. Na wszystko przyjdzie czas. twój czas.

Zdrowie

W tym roku możesz odczuwać różnego rodzaju niepokoje , którym towarzyszyć będzie zwiększona nerwowość. To właściwie normalne w sytuacji nadchodzących zmian. Wiesz, przecież, że każde zmiany czy te dobre czy te złe, wywołują w nas pewne napięcie psychiczne. Nie poddawaj się temu zbyt mocno. Zadbaj o wypoczynek. Nie siedź długo po nocach. Postaraj się kłaść w miarę wcześnie spać. Chodź na spacery i nie zapominaj o witaminach.

Bliźnięta 21 maja - 21 czerwca

Przygotuj się na zastrzyk energii, w tym roku wszystko powinno ci się udać. Nie warto takiego daru gwiazd marnować na głupstwa, jednak od czasu do czasu pamiętaj o drobnych przyjemnościach dla siebie.

Jednym słowem nie sama pracą człowiek żyje. Nie przejmuj się tym, że nawiedzać cię będą czasami lekko zwariowane pomysły. Odrobina fantazji w codziennym życiu naprawdę nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że swoim postępowaniem możesz sprawić przyjemność rodzinie.

Obok ciebie pojawi się ktoś , kto przysporzy ci wiele radości. Korzystaj z cudownych chwil. Czy może być coś piękniejszego, niż radość jaką czujemy z powodu obecności kogoś tak nam przychylnego. Czerp z radości innych i staraj się tę radość dawać a wszystko w końcu się ułoży.

Kariera i pieniądze

Lubisz sprawdzać się w różnych sytuacjach i chętnie podejmujesz się najróżniejszych zadań. Kosmos w tym roku dostarczy ci sporo okazji, byś mógł robić to, co naprawdę lubisz. Będziesz miał z tych nadchodzących wyzwań wiele ale to wiele przyjemności, radości i satysfakcji. Nie musisz zamartwiać się tym, co przyniosą z sobą następne miesiące. Cokolwiek to będzie , a widzę że będzie naprawdę ciekawie, poradzisz sobie wyśmienicie. Będziesz miał okazję do uruchomienia tkwiącej w tobie życiowej zręczności, która sprawi ,że rozwiązywanie codziennych kłopotów stanie się dla ciebie swego rodzaju grą. Dni, tygodnie, miesiące zaczną toczyć się jakby szybciej i nie będziesz odczuwać nudnawych chwil w swojej codzienności. Czy nie jest to ogromny postęp?

Zdrowie

Możesz mieć skłonności do nagłych skoków temperatury i pewnie ich nie unikniesz. No cóż czasami trzeba przejść przez kilka, na szczęście niegroźnych , problemów zdrowotnych. Poradzisz sobie z nimi bez większych problemów. Postaraj się tylko uważać na drobne przeziębienia i infekcje. Wprawdzie nie mogą one przynieść nic szczególnie złego ale po co niepotrzebnie zapewniać sobie takie "atrakcje". Jeśli pojawi się ból gardła, kaszel lub katar, nie lecz się "swoimi" metodami. Po prostu idź do lekarza.

Rak 22 czerwca - 22 lipca

Ciągle na coś czekasz, coś planujesz i nie wiele z tego wychodzi? Taki stan bywa bardzo męczący.

Niby nic szczególnie złego się nie dzieje ale nie można się zdobyć na zadowolenie z czegokolwiek. Gwiazdy postanowiły pomóc ci w tym roku, będą ci sprzyjały więc możesz odważnie ruszyć z miejsca.

Nie ma co skrywać swoich uczuć do najbliższych. Warto im powiedzieć nawet to, co może nie będzie najmilsze ale zgodne z tym, co naprawdę czujesz. Odwagi! Mimo twoich pesymistycznych myśli i nie najlepszego nastroju jaki czasami cię dopada - wszystko jest do naprawienia. Może nie będzie to już to samo o czym marzyłeś ale będzie naprawdę wartościowe. A o to przecież najbardziej ci chodzi. A kiedy już naprawisz swoje błędy a najbliżsi zrozumieją swoje, otworzy się przed tobą nowy o wiele lepszy jakościowo etap. Dotychczas najzwyczajniej nie doceniałeś samego siebie i ukrytych w tobie możliwości.

Kariera i pieniądze

Twoja życiowa sytuacja powoli zacznie się normalizować. Jak to zwykle bywa po trudnych miesiącach nadchodzą te lepsze. Nawet wiecznie gnębiące cię rachunki uda się powoli uregulować. Uda się też wykonać wszystkie poprzednie zobowiązania. Uran wnosząc w twój umysł nowe, odważne myśli pomoże w rozwiązaniu tego, co tak często wydaje się nie do rozwiązania. Nie bój się kolejnego dnia, choć czasami może być trudny. Możesz się uśmiechnąć , widać przed tobą parę spraw, które przyniosą ci wiele radości. Spodziewaj się ich każdego dnia i o każdej porze. Czy może być coś radośniejszego niż niespodzianki, których powodem jest twoje odważne działanie?

Zdrowie

Nie unikniesz chwil silnego zdenerwowania i napięcia. Trudno, czasami trzeba powalczyć z samym sobą. Powinieneś postarać się zachować o wiele większy dystans do rzeczywistości niż zwykle. Zwróć lepiej uwagę na swoje nogi, są zmęczone. Jeśli masz tendencje do żylaków, uważaj podwójnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje