Przejdź na stronę główną Interia.pl

Horoskop na 2010 rok

Astrolog Andrzej Jamróz przygotował horoskop, z którego dowiesz się pod wpływem jakich sił będziesz w Nowym Roku, jak wpłyną one na twój rozwój, zdrowie i pracę. Mamy też wskazówki dla zakochanych oraz dla samotnych. Sprawdź jakie losy czekają twój związek - obecny i przyszły.

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Odczujesz oddziaływanie przeciwstawnych wpływów i wejdziesz w rodzaj kosmicznego slalomu. Pęd do czegoś nowego przeplatać się będzie z różnymi opóźnieniami. Jednak przeszkody kształcą. W ostatecznym rozrachunku stymulować cię będą mocne wpływy planetarne, ale nie możesz przekroczyć ram zdrowego rozsądku! Jeśli zbliżysz się do granic, pojawi się kontroler, który skłoni cię do oddzielenia rzeczy ważnych od mniej istotnych. Staniesz się bardziej refleksyjną naturą.

Reklama

Rozwój
Czas odnowy na niemal wszystkich planach życia. Możesz stać się doradcą duchowym ludzi, którzy mają za mało energii wewnętrznej.

Praca
Znajdziesz kontrahentów, z którymi zrealizujesz duże przedsięwzięcie. Można będzie na ciebie liczyć, jeśli pojawi się sytuacja, z której nikt nie będzie mógł wybrnąć. Zabłyśniesz swoimi talentami i znajdziesz się w gronie wybitnych specjalistów.

Zdrowie
Warto dbać o swoje naczynia krwionośne i głowę, tak w sensie fizycznym, jak i psychicznym. Pomogą ci w tym specjalne ćwiczenia relaksujące.

Miłość
Oprócz gorących erotycznych zbliżeń, bycie razem oparte będzie na wspólnych pasjach i rozmowach. Latem pojawi się bardzo dużo okazji dla wzmocnienia związku.

Dla samotnych
Wypracujesz dużą niezależność od nagłych, ale krótkich zauroczeń. Z logiki w uczuciach jednak nie rezygnuj! Swoim ognistym biopolem przyciągniesz do siebie interesującą osobę, która wyczuje twoje tęsknoty.

Byk (21 kwietnia - 21 maja)

Znajdziesz poszukiwany przez ciebie eliksir życia. W ważnym dla ciebie planie weź pod uwagę, że w lipcu i sierpniu skoncentrują się u ciebie mocne kosmiczne wpływy. Praca może być bardziej fascynująca niż wypoczynek.

Rozwój
Możesz otrzymać lub kupić magiczne przedmioty, które będą rodzajem duchowego kompasu dla twojej duszy. Osiągniesz spokój, a poprzeczkę w swoim doskonaleniu się możesz postawić sobie wysoko.

Praca
Otoczenie zacznie naśladować styl twojej pracy. Niezwykłe pomysły finansowe będą zgodne z rytmami natury. Możesz pomnożyć to, co zostało już osiągnięte. Zrobisz doskonały plan działania, który sprawdzi się w praktyce. Masz szansę spotkać popierających cię managerów.

Zdrowie
Czas na zmianę diety związanej z odciążeniem jelita grubego. Więcej błonnika uaktywni działanie twojego układu pokarmowego. Oddychanie przez nos wzmocni twoje gardło. Twoja skóra nabierze oryginalnego blasku!

Miłość
Bliska ci osoba dozna olśnienia i zapragnie tworzyć mocną materialną bazę dla waszego bycia ze sobą. Pojawi się zielone światło dla waszych sercowych pobudzeń. Wyczujecie najgłębsze poruszenia waszych dusz.

Dla samotnych
Siła twojej emanacji będzie wysoka. Rozkochasz w sobie kogoś na twoim poziomie odczuwania. Nagłe zauroczenie może nieoczekiwanie pojawić się w lecie. Ktoś interesujący będzie czekał tylko na ciebie.

Bliźnięta (22 maja - 22 czerwca)

Lotność twojej myśli przyciągnie do ciebie ludzi doświadczonych. Z nimi możesz dużo zdziałać. Lato może być dla ciebie okresem próby, Nie zapędzaj się w nieznane tereny. Chociaż zmniejszy się twoja odporność na zmiany, świat wokół siebie będziesz kształtować tak, jak tego pragniesz.

Rozwój
Dzięki nowym lekturom zrozumiesz, jakie jest powiązanie między twoją psychiką, a duchowością. Czeka cię wiele spotkań z ludźmi o wyższej mądrości. Zwiększy się twoja aktywność w związku ze starymi, ale kreatywnymi ideami.

Praca
Twoje zlecenia wymagać będą pilnowania zapłaty. Myśl jest tak samo droga, jak materia. W pracy możliwa reorganizacja, dzięki której możesz zająć stanowisko zgodne z twoimi pasjami. Latem, nawet jeśli gdzieś wyjedziesz, nie trać kontaktu ze światem. Możesz otrzymać bowiem korzystną propozycję.

Zdrowie
Wpływy kosmiczne ułatwią ci wzmocnienie twojego wrażliwego systemu nerwowego. Synchronizacja prawej i lewej półkuli mózgu poprzez różnorodne techniki, pozwoli ci dotrzeć do mocy głęboko ukrytych w twej podświadomości.

Miłość
W rozwijającym się związku piękno odegra scalającą was rolę. Także głębokie porozumienie umysłów sprawi, że w łóżku cały rok będziecie tryskać oryginalnością i pomysłowością.

Dla samotnych
Wokół ciebie może kręcić się trochę osób lekko bujających w obłokach. Szerokie znajomości nie oznaczają miłości. Spotkasz jednak kogoś, kto postawi cię w centrum swego życia.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje