Ewa Błaszczyk zainspirowała Japończyków

- To miłe uczucie, że ktoś dostrzega nasze wysiłki, bo ciągle jesteśmy w drodze – cieszyła się Ewa Błaszczyk, która została nagrodzona tytułem "osoby wysokiej reputacji" w badaniu konsumenckim Premium Brand 2018 r.

- Nauka światowa bardzo się rozwija wokół mózgu i systemu nerwowego. Musimy podążać dalej, żeby to wszystko ściągać do Polski, a nie wysyłać ludzi na operację na koniec świata. Chcemy, aby te nowe procedury i możliwości wykonywać razem z polskimi lekarzami – dodała szefowa fundacji „Akogo?”.

Fundacja, założona w 2002 r. przez Ewę Błaszczyk wspólnie z ks. Wojtkiem Drozdowiczem, zajmuje się rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce. Kiedy fundacja rozpoczynała swoją działalność, nie istniała w Polsce systemowa pomoc dla pacjentów po ciężkich urazach mózgu.

- Dostaliśmy kilka nagród, doceniała nas też Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Dzięki temu mamy legitymację międzynarodową i jest nam łatwiej rozmawiać przedstawiając się i mówiąc, co już do tej pory osiągnęliśmy – tłumaczyła Ewa Błaszczyk.

- Pasjonaci reagują na to fantastycznie. To działa w dwie strony, czego świetnym przykładem jest to, że w kwietniu tego roku w Japonii została otwarta klinika Budzik inspirowaną tą przy Centrum Zdrowia Dziecka. To jest wielka radość, ogromna – podkreśliła nagrodzona tytułem "osoby wysokiej reputacji" Premium Brand 2018 r.

Oprócz założycielki fundacji "Akogo?" wśród wyróżnionych przez konsumentów marek znalazły się Euro RTV-AGD, Cisowianka, Drutex, Medicover, Europejski Fundusz Leasingowy i Santander Consumer Bank.

Badanie reputacji Premium Brand jest realizowane od 2006 r. Realizowane jest na ogólnopolskiej próbie konsumentów, liczącej niemal 10 tys. osób. Obejmuje ono ponad 200 marek i firm w 20 kategoriach przypisanych produktom i usługom.

Reklama

Najlepsze tematy