Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jak poprawić swój związek?

Kryzys zdarza się w każdym, nawet najlepszym związku.

Wydaje nam się wtedy, że już nie da się nic uratować, pozostaje tylko rozstanie. Ale z każdej sytuacji jest wyjście. Według forów internetowych aż 49 proc. pań twierdzi, że znalazły sposób na zażegnanie kryzysu. Jaki?

Odrzuć rutynę

Reklama

Głównymi przyczynami kryzysów jest nuda, monotonia, przewidywalność zachowań partnera. Jeśli wasz każdy dzień i każda noc są takie same, to można mieć dość. Dlatego zaskocz czymś partnera - dobrą kolacją przy świecach, szalonym strojem, kuszącą propozycją, której nigdy od ciebie nie usłyszał.

Bądź niezależna

Każdemu, a szczególnie parze w kryzysie, potrzebne są nowe bodźce. Dlatego wyjedźcie gdzieś daleko choć na parę dni, a ty podczas wyjazdu spójrz czasem z zainteresowaniem na przystojniaka na molo czy zatańcz z miłym panem z sąsiedniego stolika. Niech twój partner zrozumie, że nie jesteś jego na wieczne czasy i że musi się postarać, by na ciebie zasłużyć.

Jeśli to on ma wątpliwości co do waszego związku, nie błagaj go, by zostawał. Wręcz przeciwnie, daj jemu i sobie czas do przemyśleń. Bądź pewna, że im mniej będziesz pokazywała, że ci na nim zależy, tym bardziej będzie mu zależało.

Nie żałuj czułości

A gdy między wami znów zaiskrzy, bądź czuła jak nigdy przedtem. Niech partner sobie uświadomi, jaką wspaniałą i kochającą kobietę może stracić.

Życie na gorąco 22/2011

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama