Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Czy on cię zdradza?

O niewierności świadczy nagła zmiana w zachowaniu partnera.

Typowe sygnały zdrady

Rzadziej bywa w domu. Nagle zaczął "jakiś ważny projekt" i musi siedzieć do późna w pracy. Szykuje się firmowa "impreza integracyjna", wyjeżdża więc na weekend. Gdy te pomysły się wyczerpią, pojawiają się nowe, np. u kogoś z biura jest domówka, tylko dla pracowników. Mąż zaczął też chętnie wyprowadzać psa, znikając na długie kwadranse.

Reklama

Nie rozstaje się z komórką. Trzyma ją w kieszeni, wyciszył jej sygnał. Wciąż dostaje SMS-y i szybko je kasuje, mówiąc, że to reklamy czy informacje o koncie.

Zmienny w nastrojach. Bywa czuły i kochający, bez okazji kupuje ci kwiaty i prezenty. Nazajutrz wszystko go w tobie denerwuje, złości się, szukając pretekstu, by trzasnąć drzwiami i wyjść. Tak zdradzający mąż broni się przed wyrzutami sumienia. Raz chce wynagrodzić kłamstwa, kiedy indziej - udowodnić sobie, że jesteś nieznośna i dłużej z tobą nie wytrzyma.

Nowe hobby i pasje. U twojego partnera pojawia się zachwyt nad rzadkimi ptakami, kotami, książkami fantasy? Słucha muzyki, ćwiczy jogę? Może chce lepiej zgłębić pasje nowej ukochanej...

Namiętny lub obojętny. Silne pobudzenie erotyczne może sprawiać, że w łóżku z tobą mąż aż tryska temperamentem. Ale może być inaczej - by nie "zdradzać" nowej partnerki, jest dla ciebie obcy.

Twoja strategia

Powiedz partnerowi, że ci na nim zależy, ale też o tym, że podejrzewasz go o zdradę. Zaprzecza? Nadal obserwuj go uważnie.

Zadbaj o swój wygląd - poczucie własnej wartości doda ci sił do walki o związek. Tylko czy jesteś przekonana, że warto o niego walczyć? By lepiej poznać swoje potrzeby, skorzystaj z pomocy psychologa.

Dowiedz się więcej na temat: zdrada | po czym poznać zdradę

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje