Reklama

Reklama

Ciepło-zimno

Bycie partnerką idealną nie jest trudne! Naucz się jednej prostej zasady...

Aby wasza miłość trwała i trwała okazuj swojemu mężczyźnie zainteresowanie i czułość, ale bądź też tajemnicza, a czasem zaskocz go swoim nowym hobby.

Dotyk czyni cuda

Jak najczęściej muskaj czy głaszcz partnera. Mężczyźni tylko udają twardzieli, a tak naprawdę potrzebują czułości, bo często żyją w napięciu. Zmierzwienie włosów, dotyk pleców przez ukochaną kobietę relaksuje ich i pozwala zapomnieć o problemach.

Czułość od rana

Całuj partnera na dzień dobry i do widzenia. Stwórz z tego rytuał i nie zapominaj o nim. Poproś go, by on także to robił. Te drobne czułe gesty tworzą między wami silną więź, a pocałunek stymuluje produkcję endorfin, czyli hormonów szczęścia. Dzięki nim będziecie się lepiej czuli.

Zaciekaw go sobą

Po kilku czy kilkunastu latach wspólnego życia partner już wie, czego może się po tobie spodziewać. Będzie zaskoczony, gdy nagle zobaczy, że np. zaczęłaś wieczorami biegać lub piszesz bloga. Gdy odkryje w tobie pasje i pokłady energii, o które cię nie podejrzewał, będzie zachwycony tobą, tak jak kiedyś... 

Reklama

Czasem zmień się

Nic tak nie nudzi partnera, jak bycie przewidywalną. Jeśli raz będziesz bardzo miła, a następnym razem trochę niedostępna, poziom napięcia między wami wzrośnie, a poznanie cię od nowa będzie dla niego wyzwaniem.

Okazuj mu podziw

Chwal partnera nawet w drobnych codziennych sprawach. Mężczyznom jest to bardzo potrzebne, czują się wtedy docenieni, dowartościowani i ważni.

A jednak panowie...

Amerykańscy naukowcy z Uniwersytetu w Filadelfii stwierdzili, że bardziej wrażliwi na dotyk są panowie. Aż 79 proc. z nich lubi być dotykanym przez partnerkę np. podczas rozmowy. Wśród pań było to tylko 48 proc. Podobno jesteśmy bardziej spięte, a często niechętne dotykowi, nawet bliskiej osoby

Dowiedz się więcej na temat: bliskość | związek | udany związek | seks i związki | uczucia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje