Reklama

Reklama

Zodiakalne Bliźnięta: Znak sprzeczności i dusza towarzystwa

Większa część czerwca to czas zodiakalnych Bliźniąt. Dlaczego osoby spod tego znaku budzą u innych tak skrajne emocje i skąd wzięło się przekonanie, że to ludzie o "dwóch twarzach"?

Wraz z końcem wiosny i nadchodzącym latem wchodzimy w znak zodiakalnych Bliźniąt, który jest trzecim znakiem zodiaku. Jak najprościej można scharakteryzować osoby urodzone pomiędzy 20 maja a 21 czerwca? 

Można powiedzieć, że ludzi spod tego znaku charakteryzuje dualizm w większości obszarów życia, jednak byłoby to zbytnie uogólnienie. 

Bliźnięta to osoby komunikatywne, ale zachowujące przy tym indywidualizm, zawsze chodzące własnymi ścieżkami, nielubiące ograniczeń. Nie oznacza to jednak, że nie cenią sobie więzi rodzinnych.

Wady i zalety tego znaku Zodiaku

Reklama

Każdy z nas ma zarówno jasną, jak i ciemną stronę. Z jednej strony osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt są wszechstronne i niezwykle bystre, szybko się uczą i mają co najmniej sto pomysłów na minutę.

Z drugiej jednak ich skłonność do "łapania wielu srok za ogon" skutkuje brakiem konsekwencji w działaniu, niestałością oraz nerwowością. Zodiakalne Bliźnięta są komunikatywne, przez co mogą mieć również skłonność do plotkarstwa. 

Bliźnięta w przyjaźni

Masz przyjaciela lub przyjaciółkę spod znaku Bliźniąt? W takim razie pewnie dobrze wiesz, jak trudno jest umówić się z nimi na kawę czy wyjście na miasto. Powód jest prosty. Osoby spod tego znaku kochają towarzystwo innych ludzi, więc najczęściej mają zapełniony swój imprezowy grafik po brzegi. 

Jeśli jednak znajdą już czas, na pewno miło go z nimi spędzisz. Bliźnięta żyją chwilą, dlatego nuda ci z nimi nie grozi. Są energiczne i rozrywkowe, ale potrafią się również odnaleźć podczas dyskusji na poważne tematy. 

To osoby inteligentne i spostrzegawcze. Momentami nawet za bardzo... Od razu wyczuwają, kiedy ktoś próbuje się przed nimi popisać. 

Nie akceptują pozorantów, chociaż same mają swoje za uszami. Mogą mieć skłonności do manipulowania innymi ludźmi i nie potrafią trzymać języka za zębami, więc kiedy powierzysz im sekret, nie możesz być pewna, że tajemnica nie wyjdzie na jaw. 

Zodiakalne Bliźnięta i ich związki miłosne

Partner lub partnerka spod znaku Bliźniąt to jedno wielkie wyzwanie. W miłości są chaotyczne, ponieważ z jednej strony pragną się ustabilizować, ale z drugiej — nigdy nie przestają rozmyślać nad lepszą opcją... Wierzą w romantyczną miłość rodem z filmów, dlatego często nie zauważają osób, które są tuż obok nich. 

Bywa tak, że działają autodestrukcyjnie, niszcząc stabilny związek na rzecz chwilowego romansu, bo taki akurat miały kaprys. Później tego żałują, jednak nie na długo, gdyż stwierdzają, że "tak widocznie miało być" i szukają kolejnej wielkiej miłości. Ten schemat może trwać w nieskończoność, ponieważ charyzmatyczne Bliźnięta nie mają raczej problemów z poznawaniem nowych osób, więc przez całe życie wydaje im się, że jeszcze mają czas na poważne relacje. 

Zazwyczaj mają dość duże mniemanie o sobie i są bardzo pewne siebie, przez co nieszczególnie przejmują się uczuciami innych. Zdarza im się "wchodzić kilka razy do tej samej rzeki...". 

Zodiakalne Bliźnięta ustabilizują się jedynie przy osobie, która zdoła je okiełznać i przekona je, że jest ich prawdziwą miłością, a przy tym nie stłamsi ich wolnego ducha. Najlepiej sprawdzi się zatem osoba spod znaku Wodnika, Barana, Wagi lub Lwa. 

Jakie są dzieci spod znaku Bliźniąt? O tym i nie tylko przeczytasz na kolejnej stronie >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje