Reklama

Reklama

Znaki zodiaku a sposób, w jaki flirtują!

Flirt to gra, a każdy z nas prowadzi ją inaczej. Jedni dbają o to, aby nikogo nie zranić, a inni nie wahają się posunąć do przodu nawet wtedy, gdy to nie do końca fair. Kto jest największym podrywaczem w zodiaku?

Baran

Osoby urodzone pod znakiem Barana na ogół wiedzą, jakiego partnera lub partnerki szukają. Są pewne siebie. Nie boją się zatem wyjść z inicjatywą, kiedy spotkają kogoś interesującego. Zaproszenie pięknej nieznajomej bądź przystojniaka na randkę nie stanowi dla nich problemu. Żyją i flirtują z pasją. Niestety mają skłonności do zbyt szybkiego działania, przez co czasem mogą odstraszać drugą, mniej pewną siebie osobę. Temperamentu z pewnością im nie brakuje! 

Byk

Reklama

Byki nie bujają w obłokach, tylko twardo stąpają po ziemi. To widać we wszystkim, co robią. We flircie również. Są oddane, ale bez ogródek są w stanie powiedzieć partnerom, na co mają ochotę. To zmysłowy znak, który uparcie dąży do celu, a jeśli spotyka się z odmową, zazwyczaj i tak się nie poddaje. Robi wszystko, aby przekonać do siebie drugą osobę i ta wytrwałość w miłosnej grze często popłaca.

Bliźnięta

Bliźnięta potrafią odnaleźć się w wielu sytuacjach, a flirt bez wątpienia jest jedną z nich. Potrafią opanować tę sztukę do perfekcji, oczarowując jednocześnie nawet... kilka osób naraz. Zanim tak naprawdę się zakochają, często chcą spróbować "różnych opcji", dlatego, choć osoby spod tego znaku są urocze, nie warto nigdy do końca im ufać. Zwłaszcza jeśli za miłosnymi deklaracjami nie idą czyny... W przeciwnym razie złamane serce gwarantowane. To mistrzowie sztuki komunikacji. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje