Reklama

Reklama

Z tymi znakami nie stworzysz trwałego związku

Lew

Lwy są czarujące, ale na dłuższą metę związek z nimi może być męczący. Uwielbiają być w centrum zainteresowania, więc ich partner musi być przygotowany na to, że w związku prawdopodobnie będzie grał drugie skrzypce. Kochają pochlebstwa. 

Osoby spod tego znaku zodiaku lubią dominować. Szukają kogoś, kto będzie je cenił, a przy okazji pozwoli im zachować przestrzeń. Jeżeli poczują, że próbuje je się "zamknąć w klatce", szybko z niej uciekną.  

Bliźnięta

Reklama

Charakter zodiakalnych Bliźniąt sprawia, że nigdy tak naprawdę nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać. Są zmienne i szybko się nudzą, dlatego mają potrzebę, aby być stale zaskakiwane. 

Są jak wiatr. Ktoś, kto chce wejść z nimi w związek, musi się przygotować na "emocjonalny rollercoaster". Ustabilizują się tylko wtedy, gdy poczują, że partner nadąża za ich tokiem myślenia. Muszą być pewne, że to ktoś wyjątkowy. W przeciwnym razie szybko zamienią go na "lepszy model".  

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień DzieckaW Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | astrologia | seks i związki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje