Reklama

Reklama

Z tymi znakami nie stworzysz trwałego związku

Koziorożec

Zodiakalne Koziorożce mają problem z zaufaniem. Zanim się otworzą, mija wiele czasu. Dlatego wiele osób poddaje się już na starcie. W relacjach bywają chłodne i zachowawcze. Wynika to z tego, że boją się zostać zranione. Przez ich maskę niełatwo jest się przebić. Tylko ktoś naprawdę wyjątkowy będzie w stanie poznać ich prawdziwą twarz. 

Reklama

Osoby spod tego znaku cenią sobie intelekt. To dusza, a nie ciało jest dla nich najważniejsza. Jeżeli więc zauważą, że ich wybranek ma niewiele do powiedzenia, szybko od niego odejdą. Bywają uszczypliwe. 

Strzelec

Strzelce potrafią zrobić na innych wrażenie, ale stały związek z nimi często okazuje się pomyłką. Wydaje im się, że są doskonałe, przez co trudno im dostrzegać własne wady.

Poznając nowych ludzi, czują się jak ryba w wodzie. Dlatego bliżej im do przelotnych znajomości niż do stałych związków. Wierność nie jest ich mocną stroną, chyba że naprawdę się kimś zauroczą. To jednak zdarza się bardzo rzadko. Zazwyczaj kochają mocno, ale przez krótki czas. To prawdziwi łamacze serc.

***Zobacz także***

Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | astrologia | seks i związki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje