Reklama

Reklama

Z tymi znakami nie stworzysz trwałego związku

Stworzenie stabilnej relacji z pewnymi osobami jest bardzo trudne. Długotrwałe związki z ludźmi spod tych znaków zodiaku to istny rollercoaster. Zobacz, z kim lepiej się nie wiązać na stałe!

Prawdą jest, że każdy w głębi duszy pragnie miłości. Jedni znajdują ją szybciej, inni nieco później. Niestety ludzie często wchodzą w związki z osobami, które do nich nie pasują, myśląc, że uda im się je zmienić. To ogromny błąd. Aby znaleźć idealnego partnera, najlepiej jest szukać w obrębie tych znaków zodiaku, które do nas pasują. 

Astrologia mówi, że niektórym osobom niezwykle trudno jest się ustatkować. Często mija wiele lat, zanim znajdą kogoś, z kim zechcą dzielić życie. O kim mowa? 

Skorpion

Reklama

Skorpiony kochają intensywnie. Związki z nimi są namiętne i przepełnione pasją, a bliskość cielesna jest dla nich bardzo ważna. Kiedy są zakochane, najchętniej nie wychodziłyby z łóżka. 

Chciałyby być przez cały czas adorowane przez swojego partnera. Mają wiele oczekiwań, które na dłuższą metę mało kto jest w stanie spełnić. Codzienne życie to nie komedia romantyczna, a im trudno jest się z tym pogodzić. Pełny rutyny związek nie jest dla nich. Jeżeli się ustatkują, to tylko przy kimś, kto będzie dostarczał im niezapomnianych wrażeń. 

Panna

Panny mają ogromne wymagania. Chciałyby być idealne i tego samego oczekują od partnera. Jeżeli zauważają drobnostkę, która im nie pasuje, są rozczarowane. Dziwi je, że ktoś może nie chcieć zmieniać się "na lepsze". Bo przecież one doskonale wiedzą, co ich partner powinien zrobić. 

Bywają marudne. Ich perfekcjonizm sprawia, że znalezienie miłości zazwyczaj okazuje się dla nich nie lada wyzwaniem. Mało kto jest w stanie im dogodzić, a poza tym dość długo się zastanawiają, zanim zdecydują się z kimś związać. Dlatego wiele okazji ucieka im sprzed nosa.

***Zobacz także***

Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | astrologia | seks i związki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje