Reklama

Reklama

Przyjaźnisz się z kobietą o tym imieniu? Masz szczęście

Anna, Ania, Anulka. To imię w Polsce jest nadawane dziewczynkom od XIII wieku i wciąż jest popularne. Jednak czy wiemy, co oznacza?

W słowniku języka hebrajskiego imię Anna tłumaczy się jako "łaskawą, pełną wdzięku". Faktycznie Annom trudno odmówić uroku osobistego. To najczęściej dusze towarzystwa o promiennym uśmiechu. Bez wątpienia Anny to kobiety, które rodzinę stawiają na pierwszym miejscu. 

Reklama

Doskonale sprawdzają się w roli matek. Dobro najbliższych jest dla nich najważniejsze, choć w życiu zawodowym także odnoszą sukces. Często piastują stanowiska kierownicze. Są doskonale zorganizowane. Nie załamują się w trudnych sytuacjach, racje proponują skuteczne rozwiązania. 

Anny to wizjonerki. Potrafią wyprzedzać trendy, nie tylko modowe. Ich zmysł estetyczny sprawia, że wyróżniają się z tłumu i przyciągają wzrok przechodniów. Anna jako przyjaciółka? Trudno o lepszy wybór. Ani bez obaw możesz powierzyć tajemnicę. Poza tym to wymarzona towarzyszka podróży, a na zakupach zawsze posłuży dobrą radą. Anna w roli kochanki? Partnerzy nie mają powodów do narzekań. To zmysłowa kobieta na całe życie. 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje