Reklama

Reklama

Oto pięć największych zabójców namiętności

Co zrobić, by utrzymać satysfakcjonujący poziom namiętności w wieloletnim związku? Oto pięć najczęściej popełnianych błędów, które to uniemożliwiają.

Ukrywanie niezadowolenia

Reklama

Najgorszą krzywdą jaką można wyrządzić swojemu związkowi jest pozwalanie sobie na bycie nieszczęśliwym w relacji, tłumienie tego poczucia i nie podejmowanie żadnej próby zmiany sytuacji.

Psychologowie zgadzają się z tym, że jest to jeden z elementów, które pomagają w budowaniu muru wokół siebie osób będących w związku.

Jeśli będziecie unikać słownej wymiany swojego wzajemnego niezadowolenia, staniecie się zobojętniałymi, gorzkimi ludźmi, którzy prędzej czy później doprowadzą do unicestwienia namiętności.

Słowa, które ranią

Bez względu na to, jak bardzo denerwujecie się na siebie nawzajem, nie pozwólcie sobie podczas kłótni na użycie słów, które mogłyby was głęboko poranić.

 Wasze osobiste braki i niedomagania nie mogą być użyte jako broń, która uderzy was nawzajem tam, gdzie zaboli najbardziej.

Jest to prosta droga do utraty zaufania, a wkrótce także i uczucia do ciebie.

Nie odpuszczaj sobie

Nawet, jeśli jesteście ze sobą już wiele lat, nigdy nie powinniście brać swojego związku za oczywistość.

O związek - im dłużej on trwa - o wzajemne uczucia należy nieustannie walczyć.

Odpuszczając sobie takie działanie, nie dbając o swoje wzajemne emocje, w łatwy sposób zabijecie pasję, która was łączy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje