Reklama

Reklama

Od tego zależy udany seks każdej kobiety

Sprawdź, na co zwrócić uwagę, by twój seks był naprawdę udany.


Reklama

Gra wstępna powinna zacząć się jeszcze na długo przed stosunkiem seksualnym. Najlepiej, jeśli jest flirtem, który trwa przez cały dzień, zbieraniem bodźców, które odpowiednio nastrajają kobietę.

Tak zbudowane napięcie seksualne jest tym silniejsze, im więcej okażemy sobie czułości i zainteresowania.

Stosunek seksualny warto poprzedzić pobudzeniem sfer erogennych. My kobiety, by się rozsmakować w seksie potrzebujemy zdecydowanie więcej czasu.

Oczywiście, pieszczot i pocałunków nie można przeciągać w nieskończoność, ale zanim przejdziemy do  miejsc intymnych, dobrze jest "rozgrzać" także inne nasze obszary, uwrażliwić ciało na doznania.

Tylko 7 proc. kobiet jest zdolnych do szczytowania podczas stosunku. Ogromna większość kobiet, czyli  aż 93 proc., potrzebuje dodatkowej stymulacji, która jest kluczem do udanego życia seksualnego.

Jeśli mówimy o dodatkowej stymulacji, mamy na myśli głównie stymulację łechtaczki. Jak panowie powinni ją pieścić? Niestety, zaledwie niewielki procent mężczyzn to wie. W takim wypadku powinni oni dostać instrukcje od swoich partnerek. I to szczegółowe, bowiem każda kobieta jest inna i potrzebuje czegoś innego.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje