Reklama

Reklama

Kobiety spod tych znaków są najlepsze w łóżku

Strzelec

Kobietom spod znaku Strzelca nie jest łatwo się oprzeć. Jak przystało na przedstawicielki ognistego znaku, te panie wiedzą jak dozować pożądanie. Nawet małą iskierkę zainteresowania są w stanie przeobrazić w prawdziwy miłosny pożar. 

Reklama

Mężczyźni nie są w stanie przejść obok nich obojętnie, bo zawsze znajdują się w centrum zainteresowania. To dusze towarzystwa. Nie ma dla nich tematu tabu. Są energiczne i pełne pasji, także w łóżku. 

Ryby

Zodiakalne Ryby zostały obdarowane romantyczną duszą. Marzą o wielkiej miłości, dla której będą stanie zrobić  wszystko. Kiedy już ją znajdą, nie zawahają się, aby pokazać, co czują w sypialni. 

Dla wielu mężczyzn panie spod tego znaku są uosobieniem wyobrażenia o idealnej kochance, która potrafi ich wysłuchać i uwieść spojrzeniem. 

Zodiakalne Ryby nie poprzestają jednak tylko na flircie. Panie spod tego znaku uwielbiają seks, ale oddają się tylko tym, na którym naprawdę im zależy. By do czegoś doszło, muszą być pewne swoich uczuć. 
Zobacz także:

***
#POMAGAMINTERIA
Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień DzieckaW Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>


Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop erotyczny | seks i związki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje