Reklama

Reklama

Kobiety spod tych znaków są najlepsze w łóżku

Gwiazdy mogą sporo powiedzieć o temperamencie danej kobiety. Chociaż na atmosferę w sypialni wpływają różne czynniki, wielu uważa, że to znaki zodiaku odgrywają tutaj kluczową rolę. Które panie, według astrologii, mają szczególne predyspozycje do tego, aby zostać doskonałymi kochankami?

Bycie kochanką doskonałą to sztuka, którą opanowuje się przez lata. Panowie mają różne preferencje i oczekiwania, dlatego to, co działa na jednego mężczyznę, na innym może nie zrobić żadnego wrażenia. 

Niektórzy uważają, że partnerzy muszą się siebie "nauczyć", a do tego potrzebny jest przede wszystkim czas. Na pewno regularna bliskość sprzyja wzrostowi wzajemnego zaufania i poprawie jakości stosunków seksualnych. 

Okazuje się jednak, że niektóre panie mają wrodzony dar, dzięki któremu mają przewagę nad innymi kobietami. Na to, że są świetne w łóżku, wpływa ich znak zodiaku. 

Koniecznie sprawdź, czy jesteś na liście! 

Baran

Reklama

Panie spod znaku Barana to odważne inicjatorki. Należą do grupy znaków rozkazujących, zatem bez ogródek powiedzą mężczyznom, czego od nich oczekują.  

W sypialni przejmują inicjatywę, co imponuje wielu panom. Są dynamiczne i lubią eksperymentować, więc nie da się z nimi nudzić. Mogą zaskakiwać kreatywnością. 

Mają spory temperament i są trochę niecierpliwe, a więc ich partner musi być typem działacza. Jeżeli nie będzie w stanie  dotrzymać im kroku, prawdopodobnie szybko się nim znudzą. 

Byk

Byki są jednym z najbardziej zmysłowych znaków zodiaku. Jeżeli ktoś naprawdę im się podoba, zrobią wszystko, by go zdobyć. Kobiety spod tego znaku są wytrwałe. Stawiają na jakość relacji, a nie na ilość, dlatego preferują stałe związki. 

Są uparte, więc starają się osiągnąć perfekcjonizm w sztuce miłosnej. Potrafią zadowolić partnera, bo zależy im nie tylko na własnej satysfakcji, ale również na dobrym samopoczuciu drugiej osoby. Tego samego oczekują od swojego kochanka, który musi potrafić sprawić im przyjemność. 

Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop erotyczny | seks i związki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje