Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

10 typów kobiet z Tindera

Dzięki uprzejmości mojego dobrego znajomego oraz opinii przyjaciół, udało mi się wyróżnić kilka typów kobiet korzystających z aplikacji randkowych. Natrafiliście już na któreś z nich?

Mistrzyni photoshopa

Dziewczyna piękna jak z obrazka. Szkoda tylko, że poza nim zupełnie nie jest do siebie podobna. Kiedy widzisz ją na zdjęciach, nie możesz oderwać wzroku. Zastanawiasz się, jakim cudem wcześniej nie dostrzegłeś tej przepięknej kobiety na mieście. Niestety, gdy w końcu po kilku tygodniach rozmów umówisz się z mistrzynią photoshopa na żywo, prawdopodobnie jej nie rozpoznasz. Sporo czasu może zająć rozszyfrowanie, że to właśnie ona jest tą modelką ze zdjęć. Idealna figura i klasyczna uroda okażą się jedynie kłamstwem. 

Reklama

Zobacz także: 10 typów mężczyzn z Tindera. Na kogo lepiej uważać?

Jeżeli chcesz uniknąć zawodu, przed spotkaniem zaproponuj dziewczynie rozmowę na wideochacie. Fałszywe zdjęcia są prawie zawsze efektem niskiego poczucia własnej wartości. Jeżeli mimo wszystko chcesz dać jej szansę,  spróbuj. Pamiętaj jednak, że jeżeli ktoś kłamie już na samym początku, może oszukiwać także w innych kwestiach.

Dowiedz się więcej na temat: uczucia | tinder | aplikacja | randki | social media | Miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje