Reklama

Reklama

Gdy zakochasz się w kimś z pracy

Miłość nie wybiera i może przytrafić się tam, gdzie pracujesz.

Jeśli zakochałaś się w koledze, którego codziennie widujesz, bądź rozważniejsza niż zwykle. Romans w pracy wymaga specjalnych zachowań.

Łatwo o plotki

Reklama

Spędzasz w pracy większość swego czasu, wciąż przebywając z tą samą grupą ludzi. Wszyscy cię obserwują, oceniają i chcą mieć o tobie swoje zdanie. A nie ma nic bardziej interesującego do omówienia niż podejrzenie o romans dwojga pracowników.

Jeśli więc zakochałaś się w kimś z pracy, spróbujcie obydwoje zachowywać się bardzo dyskretnie. Im mniej osób będzie się tego domyślało, tym lepiej. Dlaczego?

Przede wszystkim, jeśli wasz romans wyjdzie na jaw, przełożeni zaczną uważniej was oceniać, wychodząc z założenia: "Są zajęci sobą, więc nie myślą o pracy". A poza tym jeśli o waszym związku wszyscy się dowiedzą, będą mieć możliwość obserwacji i plotkowania. A to żadnemu związkowi nie wychodzi na zdrowie.

Ważna dyskrecja

Gdy romans jest w fazie rozkwitu, macie ochotę bez przerwy na siebie patrzeć i okazywać sobie czułość. Ale może lepiej tego nie robić publicznie. Uściski i pocałunki w pracy mogą wywołać poirytowanie. "Tu trzeba pracować, a nie się migdalić" - mogą myśleć współpracownicy. Unikaj też mówienia do ukochanej osoby w pracy: "misiu", "kotku" lub innych czułych słów.

Bądź ostrożna w sytuacjach służbowych - uważajcie, by jedno z was nie faworyzowało drugiego, szczególnie, jeśli macie różne stanowiska w firmie. W takiej sytuacji będziecie dużo uważniej obserwowani.

Życie na gorąco 1/2012

Dowiedz się więcej na temat: romans | praca | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje