Reklama

Reklama

Powrót Clinta Eastwooda

Cztery lata temu, po roli w głośnym "Gran Torino", Clint Eastwood powiedział, że to ostatni film z jego udziałem i w przyszłości zamierza poświęcić się już tylko reżyserii. Na szczęście, słowa nie dotrzymał.

Legendarny odtwórca postaci Brudnego Harry’ego powraca jako aktor grający główną rolę w dramacie obyczajowym "Dopóki piłka w grze", w którym wystąpił wspólnie z Amy Adams i Justinem Timberlakiem. Obraz, który w Polsce ukazuje się bezpośrednio na Blu-ray i DVD, zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 8 marca!  

Reklama

Gus Lobel (Clint Eastwood) jest jednym z najlepszych łowców talentów w historii baseballu. Dzięki niemu kariery rozpoczęło wielu uznanych graczy. Niestety Gus jest już stary i mimo że się nie poddaje jego przełożeni coraz częściej kwestionują jego zdanie i coraz głośniej domagają się by wreszcie przeszedł na zasłużoną emeryturę.   Chcąc udowodnić wszystkim, że mimo podeszłego wieku ma jeszcze coś do powiedzenia, Gus wyrusza w ostatnią, być może najważniejszą podróż w poszukiwaniu utalentowanych graczy. W wyprawie towarzyszy mu córka Mickey (Amy Adams) - błyskotliwa i przebojowa prawniczka. Relacje pomiędzy ojcem i córką nie są jednak dobre.

Gus, który po śmierci żony sam musiał wychowywać dziecko, nie sprawdził się w roli samotnego rodzica, a jego największą miłością - jak twierdzi Mickey - zawsze był tylko baseball. Wspólna podróż i pierwsze od wielu lat spędzone razem dni, będą dla obojga szansą na odbudowanie wzajemnych relacji i wyjaśnienie wielu tajemnic z przeszłości.   Na swojej drodze Gus i Mickey spotykają Johnny’ego Flanagana (Justin Timberlake) - konkurencyjnego łowcę talentów, któremu bardzo podoba się Mickey...  

Galapagos Films przedstawia wydanie Blu-ray i DVD wzruszającego dramatu obyczajowego "Dopóki piłka w grze" w reżyserii dwukrotnie nominowanego do Oscara Roberta Lorenza, bliskiego współpracownika Clinta Eastwooda, z którym zrealizował wcześniej m.in. takie cenione filmy jak "Rzeka tajemnic" (2003) oraz "Listy z Iwo Jimy" (2006). Styl.pl jest patronem filmu.

materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Clint Eastwood | premiera | film | Justin Timberlake

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje