Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowy film z Ewanem McGregorem

"Debiutanci" to oparta na autentycznej historii, entuzjastycznie przyjęta przez krytykę komedia romantyczna z Ewanem McGregorem ("Autor widmo") w roli głównej. U jego boku piękna Francuzka.

W filmie zobaczymy gwiazdę francuskiego kina Mélanie Laurent. Choć jej kariera trwa już ponad 10 lat, do tej pory aktorka popularna była tylko w rodzimej Francji (tam otrzymała m.in. - Cezara, najbardziej prestiżową nagrodę filmową nad Sekwaną, dla początkującej aktorki.) Jednak dopiero występ u boku Brada Pitta w "Bękartach wojny" Quentina Tarantino przyniósł jej światową sławę.

Reklama

Laurent była też główną prowadzącą na tegorocznym festiwalu w Cannes. W "Debiutantach" Mélanie Laurent występuje w głównej roli obok przystojnego Ewana McGregora.

"Debiutanci" to oparta na autentycznej historii, komedia romantyczna. Główny bohater, Oliver, kilka miesięcy po śmierci ojca, przypadkowo poznaje i zakochuje się w nieprzewidywalnej, pełnej ekscentrycznych pomysłów Annie. Ich związek - zgodnie z życiową filozofią ojca Olivera - udowadnia, że życie zawsze potrafi nas zaskoczyć i okazać się zabawne nawet w najbardziej poważnych momentach.

"Debiutanci" to film o uczuciach i związkach - zarówno tych, które rodzą się zupełnie przypadkowo, jak i tych, które towarzyszą nam całe życie, choć często dorastamy do nich dopiero po wielu latach.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu "Debiutantów".

W USA krytycy przyjęli film wyjątkowo entuzjastycznie.

Cudownie świeża komedia romantyczna. (New York Magazine)

Bohaterowie otwierają się, wychodzą ze swoich skorup, by przełamać własne ograniczenia i odkryć, że jeśli w grę wchodzi miłość to zawsze jesteśmy debiutantami. A my wychodzimy z seansu myśląc dobrze o nich, ale i o sobie. (The Playlist)

Ten film pod delikatną powierzchnią skrywa niesłychanie mocne serce. (TimeOut)

Rzadko się zdarza tak przekonujące pokazane na ekranie skomplikowanych ścieżek miłości i pragnień. "Debiutanci" to film jednocześnie melancholijny, pełen nadziei i uroczy. (USA Today)

Styl.pl jest patronem medialnym filmu. Premiera 15 lipca.

materiały dystrybutora
Dowiedz się więcej na temat: Debiutanci | film

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje