Reklama

Reklama

I tak Cię kocham - na wesoło

W warszawskim Teatrze Kamienica 18 września odbędzie się premiera komedii muzycznej "I tak Cię kocham". W jednej z głównych ról wystąpi Krzysztof Ibisz.

Jest to autorskie przedstawienie Emiliana Kamińskiego na motywach utworów Maurice'a Hennequinna i Andrzeja Jareckiego.

Reklama

"I tak Cię kocham" to potężna dawka błyskotliwie i dowcipnie opowiedzianej historii zaprzyjaźnionych małżeństw na tle przedwojennej Warszawy z zaskakującą intrygą w roli głównej.

W skądinąd udane małżeństwo Lili i Wiktora wkrada się niewinne, małe oszustwo. Owo nieporozumienie urasta do ogromnych rozmiarów, doprowadzając do sytuacji, gdzie jedne kłamstwa pociągają za sobą następne, a intryga dalece przerasta problem, wokół którego została stworzona. Bohaterowie sami gubią się i plączą w gąszczu niewiarygodnych zdarzeń i niedomówień, co zresztą stwarza mnóstwo przezabawnych sytuacji, kiedy całość wymyka się spod kontroli.

"I tak Cię kocham" to brawurowa komedia muzyczna, pełna wartkiej akcji, urokliwego klimatu przedwojennej Warszawy i nieprawdopodobnych perypetii bohaterów.

Na scenie, po 20 latach nieobecności pojawi się Krzysztof Ibisz w towarzystwie plejady gwiazd: Katarzyny Skrzyneckiej, Justyny Sieńczyłło, Jacka Kawalca, Jakuba Przebindowskiego, Piotra Szwedesa. Na scenie zobaczymy również: Julitę Kożuszek, Agnieszkę Matysiak, Ryszarda Czubaka, Tadeusza Woszczyńskiego.

Premiera 18 września, g. 20.00
Teatr Kamienica, al. Solidarności 93, Warszawa
+48 22 624 01 99
www.teatrkamienica.pl

Reklama

Reklama

Reklama