Reklama

Reklama

Dokładne oczyszczanie twarzy na co dzień. Użytkowniczki testują soniczną szczoteczkę do twarzy FOREO LUNA 3 i LUNA mini 3

Krem i maseczki to podstawa codziennej pielęgnacji twarzy, jednak aby kosmetyki miały szansę głęboko wniknąć w skórę, trzeba dobrze ją oczyścić. By mieć pewność, że zrobiłaś to dokładnie warto skorzystać z pomocy urządzenia do mycia twarzy, które jest jednocześnie inteligentnym masażerem. Nasze użytkowniczki przetestowały urządzenie FOREO LUNA 3 oraz LUNA mini 3 – soniczne szczoteczki do twarzy. Jakie są ich wrażenia?

Oczyszczanie i nie tylko....

Jak podkreśla szwedzki producent, urządzenie FOREO LUNAuna 3 łączy w sobie dwie funkcje. Soniczna szczoteczka dzięki miękkim silikonowym wypustkom dokładnie oczyszcza skórę. Stan cery dodatkowo poprawia funkcja masażu. Zalety wykonywania takiego zabiegu są ogromne: pobudza on przepływ krwi, a skóra jest znacznie lepiej dotleniona. W ten sposób możesz także pozbyć się części napięć powstających pod wpływem mimiki oraz uniknąć sińców pod oczami.

Reklama

Funkcję masażu w urządzeniu pozytywnie oceniają nasze testerki. - Masaż anti aging zdecydowanie podbił moje serce - mówi pani Ewa. - Wystarczy zamknąć oczy i delikatnie masować poszczególne partie twarzy. To zdecydowanie moja ulubiona część rytuału po której nakładam serum i krem. Swojej Foreo używam około 2,5 tygodnia i widzę efekty - dodaje zadowolona użytkowniczka.

Także funkcja oczyszczania została doceniona przez panie, które miały okazję testować mniejszą szczoteczkę do oczyszczania twarzy urządzenie FOREO LUNA mini 3. Do gustu przypadł im zwłaszcza czas, w którym można było dokonać pielęgnacji. - Największą torpedą jest dla mnie tryb Glow Boost uruchamiający się po podwójnym wciśnięciu szczoteczki - mówi druga z naszych testerek, pani Katarzyna. -  30 sekund, które robi robotę! Szczerze mówiąc, stał się moim ulubionym w dni, gdy cierpiałam na brak czasu - dodaje. Współczesne kobiety, które żyją w ciągłym biegu z pewnością docenią możliwość zadbania o siebie nawet w rekordowo krótkim czasie. Możesz zdecydować się na zabieg pielęgnacyjny nawet po treningu na siłowni bez obaw, że spóźnisz się do pracy.

Praktyczny gadżet

LUNA 3 oraz LUNA mini 3 idzie z duchem czasu: jak przystało na urządzenie typu smart, do ichjej uruchomienia konieczne jest zainstalowanie aplikacji na smartfonie. - Sama obsługa jest intuicyjna, ale przy pierwszym użyciu musiałam posłużyć się pobraną ze strony Foreo instrukcjąe obsługi, aby się jej nauczyć. Potem poszło już gładko - przekonuje pani Ewa. Zgadza się z nią pani Katarzyna:  - Sam proces instalacji nie jest trudny, dlatego nie należy się jej bać - uspokaja. - To z poziomu aplikacji sterujemy 12 poziomami intensywności oczyszczania - od łagodnego do torpedy - dodaje. Wszystkie użytkowniczki testujące LUNĘunę 3 i LUNĘ mini 3 zgodnie przyznają, że obsługa szczoteczek sonicznych do oczyszczania twarzy FOREO poprzez połączenie ze smartfonem jest bardzo łatwa.

Nie musisz się także martwić, że zbyt dużo czasu poświęcisz jednej partii. Poprzez zwolnienie w pulsacji urządzenie samo sygnalizuje użytkowniczce, kiedy należy zmienić partię twarzy i oczyszczać następny fragment skóry.

Wszystkie z naszych testerek pozytywnie oceniły rozmiar urządzenia oraz prostotę jego obsługi. Przede wszystkim szczoteczka jest niewielka. Zmieści się nie tylko w torbie ze sprzętem sportowym, ale także w kosmetyczce. Kompaktowe rozmiary szczoteczki mogą nasuwać obawy o trudności ze znalezieniem jej w sportowej torbie lub na dnie szuflady, jednak pani Katarzyna podkreśla, że nie jest to problemem: dzięki specjalnemu trybowi "Find my LUNA", dostępnemu z poziomu aplikacji, możesz szybko zlokalizować zgubę. - Szczoteczka zaczyna wtedy szaleńczo pulsować wibrować, więc nie ma obaw, że jej nie odnajdziemy. Nawet gdy w niewyjaśnionych okolicznościach spadnie za pralkę - uspokaja testerka.

Widoczne efekty

Obsługa przez smartfona czy atrakcyjny wygląd urządzenia to niewątpliwe zalety, jednak dla naszych testerek najważniejsza była inna rzecz - to oczywiście efekty, jakie można zobaczyć gołym okiem na skórze. Nasze użytkowniczki zgodnie oceniły, że codzienne oczyszczanie twarzy za pomocą tego urządzenia przyczyniło się do znacznego wygładzenia ich cery.

Szczoteczka soniczna jest odpowiednia dla każdego typu skóry. Za sprawą wypustek znajdujących się po obydwu stronach urządzenia, docenią ją nawet posiadaczki cery mieszanej, która miejscami bywa sucha, a w innych partiach przetłuszcza się. -  Po dwóch tygodniach zaobserwowałam gładszą i bardziej promienną skórę, a pory stały się mniej widoczne. Szczoteczka nadaje się do delikatnej cery i jej nie podrażnia, co wiele dla mnie znaczy - podkreśla pani Katarzyna. Pani Ewa wskazuje, że znacznie rzadziej na twarzy pojawiają się wypryski. - Zauważyłam także zmniejszenie widoczności porów i blask, który odkrywam z każdą pielęgnacją. Skóra naprawdę jest czysta, odświeżona i wygląda na zdrowszą - dodaje. Szybkie efekty dostrzegła także pani Hanna. - Już po kilku pierwszych zabiegach zauważyłam pozytywne wyniki. Moja skóra stała się bardziej miękka i gładka. Szczoteczka w ogóle nie podrażnia mojej cery ponieważ włosia są bardzo bardzo miękkie. Ta szczoteczka naprawdę zastępuje wizyty u kosmetyczki! - podkreśla.

Technologia bluetooth, która ułatwia sterowanie urządzeniem, widoczne efekty, możliwość oczyszczenia twarzy w krótkim czasie, a do tego nietuzinkowy wygląd - to zalety, które zdobyły uznanie wszystkich naszych testerek. Wnioski nasuwają się same. Wszystkie nasze testerki zgodnie przyznają, że FOREO LUNAuna 3 i LUNA mini 3 to urządzenie, które poleciłyby przyjaciółce. A wszystkie panie wiedzą, że nie ma lepszej rekomendacji w kobiecym środowisku.

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Foreo


materiały promocyjne

Reklama