Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Gra zwana uwodzeniem

Jak wyrazić swoje zainteresowanie bez użycia słów i w jaki sposób podkręcić własną atrakcyjność? O czym informuje cię jego zapach i jaki kolor go zniewala? Poznaj zasady gry zwanej uwodzeniem.

- Każdy z nas ma własny repertuar broni, jakiej używa do uwodzenia, ale według mnie nie obowiązują tu żadne reguły. Należy się temu poddać, pozwolić się uwodzić i zaskakiwać. Wygląd, aparycja, magnetyzm, esencja perfum - wszystko, co może zwrócić na ciebie uwagę, w każdej chwili - mówi o uwodzeniu Antonio Banderas. Słynny aktor dzięki niezwykłej urodzie, talentowi i sławie wzrok pięknych kobiet ściąga na siebie z łatwością. Jednak nie każdy tak dobrze odnajduje się w tworzeniu intymnej relacji, dlatego my postaramy się nieco przybliżyć zasady gry zwanej uwodzeniem. Co sprawia, że stajemy się dla siebie atrakcyjni? Jak uwieść mężczyznę?

Spojrzenie

Reklama

Oczy są w stanie wyrazić więcej niż słowa. Zdradzają uczucia i emocje. W spojrzeniu widać strach i kłamstwo, ale również miłość, oddanie czy zainteresowanie. Wzrok jesteśmy w stanie nawet "wyczuć na plecach"! Świadomość znaczeń, jakie niesie spojrzenie, jest potężnym orężem w grze zwanej uwodzeniem. Wysłanie uwodzicielskiego spojrzenia może dać początek namiętnej relacji, a w wieloletnim związku ciepły wzrok szczerzej wyrazi miłość niż spowszedniałe "kocham cię".

Zapach

Nie doceniamy jego roli, tymczasem zapach jest ważnym elementem chemii międzyludzkiej. Badaczka Martha McClintock z Uniwersytetu w Chicago twierdzi wręcz, że istnieją ludzkie feromony, czyli substancje, dzięki którym przekazujemy sobie informacje między innymi o zainteresowaniu seksualnym. Co ciekawe, podświadomie wybieramy zapachy, które pasują do naszej skóry, a więc celowo podkreślamy swoją naturalną woń. Perfumy są w stanie przekazywać informacje na temat naszej osobowości. Nuty cytrusowe sugerują energiczny charakter, z kolei korzenne - tajemniczość. Za pomocą perfum możemy również kreować własny wizerunek. Antonio Banderas twierdzi, że stworzony przez niego zapach dla mężczyzn King of Seduction dodaje pewność siebie.

- Zapach pobudza wyobraźnię i przywołuje wspomnienia. Nasze relacje ze zmysłem powonienia są bardzo złożone. Oczywiście, odkąd związałem się ze światem perfumiarstwa, nauczyłem się bardzo dużo o tym, jak zapachy oddziałują na nasze emocje i jak urzekają różne osoby, lecz podstawowa natura zapachów pozostaje tajemnicą i dlatego wciąż jest to dla mnie tak ekscytujące - mówi Antonio Banderas, który już od prawie 20 lat jest obecny w świecie perfumiarstwa. Wraz ze specjalistami od kreacji zapachów stworzył własną linię kilkunastu zapachów dla mężczyzn inspirowanych Hiszpanią, sztuką flirtu i umiłowaniem życia.    

Chcesz, by twój mężczyzna uwodził cię jak hollywoodzki aktor? Perfumy King of Seduction kupisz w sieci ROSSMANN.

Ubiór

Nie bez powodu w niektórych miejscach obowiązuje dress code. Na negocjacje handlowe nie wypada przyjść w krótkiej sukience, choć niektóre kobiety, przygotowując się na oficjalne spotkanie, celowo delikatnie podkręcają swój seksapil, dzięki czemu więcej udaje im się ugrać. Wróćmy jednak do warunków, w których uwodzenie strojem jest wręcz wskazane. Wychodząc w sobotni wieczór do klubu, łatwo zorientować się, która kobieta pragnie przyciągnąć męskie spojrzenia. Ubiór powinien odsłaniać sporo, ale nie za dużo, by z uwodzicielstwa nie popaść w wulgarność. Dużą rolę odgrywają również szpilki. Nie dość, że wydłużają nogi, to powodują wypchnięcie pośladków, a taka postawa przypomina pozycję kobiety w trakcie seksu.

Gesty

Warto znać również gesty, które biorą udział w grze uwodzenia. Delikatne przygryzanie warg odczytywane jest jako zaproszenie do pocałunku. Postawa wyprostowana ma eksponować biust, z kolei w przypadku mężczyzn - pokazywać siłę i pewność siebie. Nie należy jednak zbytnio się napinać, by nie zdradzić zbyt szybko swojego zainteresowania. Długie i piękne włosy symbolizują kobiecość, dlatego przedstawicielki płci pięknej, chcąc uwieść mężczyznę, uwielbiają się nimi bawić - odrzucają je do tyłu, nawijają pasma na palec, delikatnie przeczesują.

Czerwień

Czerwień na mężczyzn działa jak płachta na byka! Nie bez powodu Chris De Burgh nie śpiewał o kobiecie w niebieskim, a o "Lady in Red". Wrażenie zrobi czerwień ust, czerwona sukienka, a na końcu... czerwona bielizna. Kolor czerwony kojarzy się z namiętnością i podobnie jak czerń zarezerwowany jest na wieczorne wyjścia. Nie tylko panie starają się wykorzystywać siłę tej barwy. Warto zwrócić uwagę na to, jaki kolor krawatów popularny jest wśród polityków. Właśnie czerwony! Dlaczego? Ponieważ daje poczucie pewności siebie, jest wyrazem władzy i siły.

Skoro wiesz już, jak pobudzić zmysły płci przeciwnej, pora sięgnąć po to niezawodne oręże i sprawić, by mężczyźni stracili dla ciebie głowy. Użyj uwodzicielskiego zapachu, włóż czerwoną sukienkę i baw się świadomie gestami. Kiedy już będziesz gotowa, poślij powłóczyste spojrzenie wybrankowi. Sukces gwarantowany.