Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lecznicze pozycje seksualne dla mężczyzn

Prezentujemy osiem pozycji seksualnych wywodzących się z refleksologii, które według współczesnego mistrza taoistycznego, Mantaka Chia, leczą problemy zdrowotne mężczyzn.

5000 lat temu Chińczycy zauważyli korzyści, jakie niesie ze sobą naciskanie określonych punktów na ciele. Nie tylko przynosiło to ulgę w bólu najbliższej dla tego punktu okolicy. Wpływało również na te obszary ciała, które były daleko od bolącego (a także uciskanego) miejsca. Dzięki obserwacji zaczęli odkrywać punkty, których uciskanie nie tylko łagodziło ból, ale wpływało na kondycję organów wewnętrznych.

Reklama

Refleksologia rozkoszy, jest jedną z odmian refleksologii. Wykorzystuje ona energię seksualną, która oddziałuje na nasze zdrowie, stan umysłu oraz stan ducha. Chińscy mistrzowie Tao utrzymują, że współżycie jest nie tylko źródłem rozkoszy i doświadczania bliskości, ale również drogą do długowieczności.

Lecznicze pozycje seksualne opierają się na wykorzystaniu sfer refleksologicznych penisa, dzięki czemu współżycie seksualne sprzyja uporaniu się z konkretnymi problemami zdrowotnymi naszych partnerów. Zaproponowane poniżej pozycje wywierają ucisk na konkretne części narządów płciowych w zależności od tego, która część ciała wymaga akurat uzdrowienia.

Szkoła Bliskości

Reklama