Reklama

Reklama

Szczęśliwego odchudzania!

Konsekwencja i wytrwałość – to w nie musisz się uzbroić jeśli marzysz o nienagannej sylwetce. Niestety, utrata wagi niesie z sobą ryzyko utraty jędrności skóry i efektu jojo. A gdyby odchudzanie mogło być łatwe i przyjemne?

Według prof. Alaina Golaya, diabetologa i specjalisty od otyłości, nadmiar tkanki tłuszczowej pojawia się, kiedy zaniedbamy swoje ciało i przestaniemy je odpowiednio pielęgnować. Nie pomogą drastyczna dieta i morderczy trening.

Reklama

Wypróbuj sposób 80/20 - przez 80 % czasu stosuj rygor, a przez 20% pozwalaj sobie na drobne odstępstwa. "Wierzę w metodę baby steps: małe zmiany w perspektywie przynoszą duże efekty." - podkreśla profesor Golay.

Tyle teorii, czas na praktykę

Dieta, masaż i motywacja to hasła dla ciebie. Twoim sprzymierzeńcem będzie Elancyl. Marka należy do laboratoriów Pierre Fabre, więc jej produkty przebadane są zgodnie z normami dotyczącymi leków, a ich skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają badania kliniczne.

Zacznij od diety

Z pomocą przyjdą ci kapsułki Slim Design. To suplement diety w 95% bazujący na składnikach roślinnych. Dzięki wysokiej zawartości wyciągu z alg brunatnych i guarany kapsułki zmniejszają absorbcję tłuszczów i przyspieszają ich spalanie. Jednocześnie niwelują uczucie głodu, więc łatwiej przestrzegać diety. Zawierają witaminę C i witaminy z grupy B, które pomagają zachować energie w czasie odchudzania. Wystarczą dwie kapsułki raz dziennie.

Działaj także od zewnątrz, żeby efektem utraty wagi nie było wiotczenie skóry! Znów pomoże ci Elancyl. Żel Slim Design pomoże ci wyrzeźbić sylwetkę. Zanim po niego sięgniesz, zacznij od peelingu i żelu pod prysznic z linii Slim Design, dzięki którym aktywne składniki zawarte w żelu wyszczuplającym łatwiej się wchłoną. Żel Elancyl Slim Design bazuje na kofeinie, która ułatwia spalanie tłuszczu, bluszczu, który stymuluje drenaż oraz wytłokach z jabłek, które ujędrniają skórę. Ma energetyzujący zapach i lekką konsystencję, więc stosowanie go to czysta przyjemność. A co ważniejsze, daje natychmiastowy widoczny efekt! Do 4 godzin po aplikacji napina skórę tworząc na jej powierzchni elastyczną błonę. A nic nie motywuje do odchudzania tak bardzo, jak widoczny gołym okiem rezultat (na efekt długotrwały trzeba poczekać, ale warto!). Na bazie żelu wykonaj masaż brzucha. Zacznij od wykonania gestu ugniatania i rolowania pionowo z góry na dół.

Następnie otwartą dłonią wykonaj masaż wygłądzający, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Przed aplikacją żelu możesz zastosować roller Slim massage, który przygotuje skórę do absorbcji czynników aktywnych.

Jak wytrwać w tych działaniach?

Skorzystaj z aplikacji Slim Coach. Codziennie będziesz otrzymywać spersonalizowane porady i wsparcie. Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

materiały promocyjne

Reklama