Przejdź na stronę główną Interia.pl

STYLOWE ZAKUPY

Zasady i regulamin akcji.

Jak skorzystać z rabatów?

- Kup magazyn Twój STYL nr 4/2018 (w sprzedaży od 15 marca 2018) lub magazyn SHOW nr 7/2018 (w sprzedaży od 03 kwietnia 2018).

- Na stronach ww. magazynów znajdziesz KUPONY RABATOWE, tj. oferty Partnerów biorących udział w akcji rabatowej.

Reklama

- Jeśli chcesz skorzystać z oferty, wytnij kupon z napisem: KUPON RABATOWY, a następnie przedstaw go w sklepie przy zakupie wybranego produktu bądź usługi.

- Wysokość rabatu, rodzaj promocji (np. oferowany przez Partnera prezent) oraz szczegółowe warunki oferty zostały opisane na KUPONIE RABATOWYM każdego Partnera.

- Aby skorzystać z oferty sklepów online, przy płaceniu podaj kod (hasło) znajdujący się na KUPONIE RABATOWYM.

- Z atrakcyjnych zniżek możesz skorzystać od 5 do 7 kwietnia 2018 roku (od czwartku do soboty - aż 3 DNI!). W przypadku usług okres rabatów trwa aż 10 DNI, od 5 do 14 kwietnia 2018 roku. W przypadku sklepów online okres rabatów trwa 6 DNI, od 5 do 10 kwietnia 2018 roku. Gdy Partner oferuje inny niż ww. opisany termin zniżek, informację taką znajdziesz na KUPONIE RABATOWYM.

- KUPON RABATOWY uprawnia do jednorazowego zakupu, bez względu na ilość sztuk, chyba że wzbudza ona podejrzenie zakupu w celu odsprzedaży.

- KUPON RABATOWY nie łączy się z innymi promocjami, nie kumuluje się z innymi zniżkami ani z innymi kuponami rabatowymi.

- Pełna lista adresów sklepów i podmiotów świadczących usługi objętych akcją promocyjną dostępna jest na stronie www.styl.pl/stylowezakupy.


- Pełny Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.regulaminy.pl, www.styl.pl/stylowezakupy oraz w siedzibie Organizatora Akcji.

Twój STYL i SHOW życzą udanych zakupów!  

Przeczytaj pełny regulamin