Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

STYLOWE ZAKUPY

Zasady i regulamin akcji.

Jak skorzystać z rabatów?

Jak skorzystać z rabatów?

Reklama

- Kup magazyn Twój STYL nr 10/2019 (w sprzedaży od 12 września 2019) lub magazyn SHOW nr 19/2019 (w sprzedaży od 16 września 2019).

- Na stronach ww. magazynów znajdziesz KUPONY RABATOWE, tj. oferty Partnerów biorących udział w akcji rabatowej.

- Jeśli chcesz skorzystać z oferty, wytnij kupon z napisem: KUPON RABATOWY, a następnie przedstaw go w sklepie przy zakupie wybranego produktu bądź usługi.

- Wysokość rabatu, rodzaj promocji (np. oferowany przez Partnera prezent) oraz szczegółowe warunki oferty zostały opisane na KUPONIE RABATOWYM każdego Partnera.

- Aby skorzystać z oferty sklepów online, przy płaceniu podaj kod (hasło) znajdujący się na KUPONIE RABATOWYM.

- Z atrakcyjnych zniżek możesz skorzystać od 27 do 29 września 2019 roku (od piątku do niedzieli - aż 3 dni!). W przypadku usług okres rabatów trwa aż 9 dni, od 27 września do 5 października 2019 roku. W przypadku sklepów online okres rabatów trwa 5 dni, od 27 września do 29 września 2019 roku. Gdy Partner oferuje inny niż ww. opisany termin zniżek, informację taką znajdziesz na KUPONIE RABATOWYM.

- KUPON RABATOWY uprawnia do jednorazowego zakupu, bez względu na ilość sztuk, chyba że wzbudza ona podejrzenie zakupu w celu odsprzedaży.

- KUPON RABATOWY nie łączy się z innymi promocjami, nie kumuluje się z innymi zniżkami ani z innymi kuponami rabatowymi.

- Pełna lista adresów sklepów i podmiotów świadczących usługi objętych akcją promocyjną dostępna jest na stronie www.styl.pl.

- Pełny Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.regulaminy.pl, www.styl.pl oraz w siedzibie Organizatora Akcji.

Twój STYL i SHOW życzą udanych zakupów!

Przeczytaj pełny regulaminStyl.pl

Reklama