Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ślub Kate Middleton i księcia Williama

Większość brytyjskich kobiet nie zazdrości Kate

Kate Middleton może być piękna, bogata i wkrótce wyjść za księcia, ale przytłaczająca większość (86 proc.) brytyjskich kobiet jej nie zazdrości i nie zamieniłoby się z nią, gdyby to było możliwe.

Uczestniczki sondażu jako główny powód braku zazdrości wobec pięknej Kate i jej małżeństwa z księciem Williamem, który jest drugi w kolejce do tronu, wymieniły, iż po ślubie nie będzie ona mogła prowadzić normalnego życia.

Reklama

- Większość kobiet zdaje sobie sprawę, że Catherine czeka zadanie nie do pozazdroszczenia - jej każdy krok, nie mówiąc już o każdym stroju, będzie nicowany przez prasę - powiedziała Carla Bevan, redaktor naczelna MyDaily.co.uk. - Opinia publiczna bez wątpienia jest zdania, że dla Kate to nie będzie bajka - dodała Bevan.

Spośród tych kobiet, które jednak zazdroszczą przyszłej księżnej, większość wyznała, że głównie zazdroszczą jej bogactwa.

W sondażu, przeprowadzonym w dnach 30 marca - 1 kwietnia, wzięło udział 1000 kobiet w wieku powyżej 18 lat. Sondaż przygotowała firma YouGov, a został przeprowadzony na zamówienie portalu MyDaily.co.uk.

Dowiedz się więcej na temat: Ślub Kate i Williama | Kate Middleton