Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ślub Kate Middleton i księcia Williama

Taniec i narty to ich pasja

Tego związku zapewne by nie było, gdyby nie było też wspólnych pasji.

Nie od dziś wiadomo, że zarówno książę William (28), jak i Kate Middleton (29) są zapalonymi narciarzami. Najchętniej odpoczywają w Zermatt w Szwajcarii, jednej z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w tym kraju. Co ciekawe, Zermatt słynie z tego, że jest dostępne dla pojazdów napędzanych tylko silnikami elektrycznymi! Wszystko w trosce o ochronę środowiska. A William i Kate mocno wspierają ekologię.

Ona pop. On rock, ale na parkiecie razem

Reklama

Inną pasją obojga jest taniec. Wiele razy zdarzało się im urwać ochronie i udać do jednego z londyńskich klubów, żeby poszaleć na parkiecie. Co prawda, Kate uwielbia muzykę elektroniczną i pop, a William raczej mocniejsze dźwięki typu Bon Jovi i AC/DC. Jednak na parkiecie tej różnicy nie widać.

Na ślub ma być gotowy film

Z tej muzycznej pasji wynika zapewne i to, że Kate wybrała już piosenkę, którą najchętniej chciałaby usłyszeć na swoim ślubie. Jest to utwór "I like the way you move" grupy Body Rockers, która specjalizuje się w elektronicznych dźwiękach. Być może też utwory tej grupy znajdą się na ścieżce dźwiękowej filmu, który zamierza wyprodukować telewizja Lifetime. Ma to być opowieść o historii miłości Williama i Kate. Film ma być gotowy 29 kwietnia.

NA

Życie na gorąco 6/2011

Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Ślub Kate i Williama | książę Willliam