Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Zbliżenie na biust

Eksponuj go z dumą! Biust nie musi być duży, aby wyglądał atrakcyjnie. Grunt to odpowiednie dbanie o jego kondycję. Pomogą wyspecjalizowane kosmetyki, makijaż i trening. Oto przepis na kompleksową pielęgnację.

Pod prysznicem

Dekolt jest wrażliwy, dlatego aby zregenerować jego naskórek, sięgaj po delikatne drobnoziarniste pilingi. Rób to raz w tygodniu.

Piękna i zdrowa

Reklama

Kosmetyk ujędrniający zadziała, jeśli aplikując go, wykonasz masaż (od dołu ku górze, uciskaj od sutków na zewnątrz), masuj też okolice obojczyków i barki. Raz w miesiącu rób autodiagnozę piersi.

Cieniowanie

To jeden z najlepszych trików modelek. Twój biust będzie wyglądał na pełniejszy, jeśli między piersiami zaaplikujesz bronzer! Dobierz odcień o ton ciemniejszy od skóry.

Napnij mięśnie

Dzięki regularnym ćwiczeniom mięśnie będą stanowiły lepszą podporę dla biustu i tym samym będzie on jędrniejszy. Usiądź na macie, złóż ręce i naciskaj dłonią na dłoń. Wytrzymaj 15 sekund, odpocznij i powtórz ćwiczenie 6 razy. Wykonaj 3 serie po 12 pompek (mogą być tzw. damskie). Biust wzmocnią też ćwiczenia z hantlami. Trenuj 3 razy w tygodniu.

Dowiedz się więcej na temat: ujędrnianie biustu