Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Upięcie bogini

Proste może być za mało efektowne, a wyszukane razić pretensjonalnością. Kok w stylu greckiej bogini na wielkie wyjście to wyzwanie. Które gwiazdy znają złoty środek?

Stylowa prostota - 10/10

Stylowa prostota. Strzał w dziesiątkę! Bardzo "spokojna", gładka i czysta forma upięcia wspaniale wydobywa idealny kształt twarzy Charlize Theron (37)! Zawijas wieńczący fryzurę nad uchem (najmodniejszy w tym sezonie twist) pięknie podkreśla kości policzkowe. Warto naśladować.

Nowocześnie - 9/10

Reklama

Julia Pietrucha (23) zdecydowała się na gładki i dość ciężki kok. Dla przeciwwagi odrastającą grzywkę ułożyła w asymetryczne fale i uzyskała ciekawą formę. Pożądanej lekkości nadają fryzurze swobodnie opadające pasma włosów.

Frywolna grzywka - 8/10

Upięcie Kate Beckinsale (39) to bardzo dobrze zinterpretowana klasyka. Uczesanie nie jest idealnie gładkie, co działa na jego korzyść. Dzięki grzywce jest frywolne, a uniesienie góry wyszczupla twarz. Minus za brak harmonii: kok odcina się nieco od grzywki.

Nie ta okazja - 6/10

Fryzura Emmy Stone (24) sama w sobie nie jest zła. Nadaje się na... siłownię lub spacer z psem. Niestety, nie jest to dobry wybór na wieczorny bankiet. Poważną wpadką są kosmyki wymykające się z upięcia. Całość ratuje nieco wpięta we włosy ozdoba. No i oczywiście śliczna buzia aktorki.

Coraz lepiej - 5/10

Po wielu nieudanych stylizacjach Anna Samusionek (41) powoli odnajduje swój styl. Tym razem jest już całkiem nieźle: elegancko i twarzowo. Co ważne, włosy aktorki mają ładny, zdrowy blask. Szkoda tylko, że zabrakło lekkości i ciekawszego wykończenia.

Ale klapa - 3/10

Ktoś zrobił krzywdę uroczej Claire Danes (33). Rozpłaszczony kok nie wygląda naturalnie. Aktorka uzyskała look mało stylowej pani po sześćdziesiątce. Najmocniejszy punkt fryzury to przykuwający uwagę asymetryczny przedziałek.

Powrót do przeszłości - 2/10

Decyzja Ilony Felicjańskiej(39), by pokazać się publicznie w tym wyjątkowo nietwarzowym, nieproporcjonalnym i niemodnym uczesaniu szokuje. Co gorsza, ktoś włożył w nie dużo pracy, bo fryzura jest dość skomplikowana. Strata czasu i energii...

Agnieszka Płusa - stylista fryzur Pantene Pro V

SHOW 23/2012

Show

Reklama