Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Trafione wybory

​Kusi cię zmiana koloru włosów? Teraz modne są odcienie, które podkreślają naturalną urodę. Koniec z eksperymentami! Z nami wybierzesz idealnie.

Zanim zdecydujesz się na koloryzację, poproś, by fryzjer jako ekspert ocenił kondycję twoich włosów i wskazał odpowiedni program pielęgnacyjny. To ważne, bo kolor najlepiej prezentuje się wtedy, gdy włosy są w dobrej formie. Poza tym na zdrowych i dobrze odżywionych nowy odcień dłużej się utrzyma.

Reklama

Hit sezonu to koloryzacja ton w ton bez amoniaku. Pozwala na subtelne pogłębienie lub delikatne rozświetlenie naturalnego odcienia włosów o półtora tonu. Możesz też zdecydować się na tzw. zerową koloryzację, która jedynie dodaje blasku - to dobre rozwiązanie dla brunetek o nasyconych pigmentem, lecz matowych włosach. Jeśli regularnie je farbujesz, koloryzacja ton w ton bez amoniaku pozwoli odświeżyć odcień między kolejnymi zabiegami, nie ingerując w strukturę włosa.

Po koloryzacji stosuj produkty, które przedłużą trwałość koloru i zawierają składniki odżywcze. Raz na jakiś czas nałóż na włosy maskę. Ale uwaga! Nie na skórę głowy - to może prowadzić do "przekarmienia" włosów i w rezultacie do ich oklapnięcia i przetłuszczania. 

Emma najlepiej wygląda jako rudzielec

Emma Stone nie musi już eksperymentować z kolorem włosów. Jasnomiedziany odcień okazał się strzałem w dziesiątkę! To właśnie delikatne, naturalne odcienie są w tym sezonie najmodniejsze. Atutem tego wyboru jest też fakt, że rudość "podkręca" kokieteryjną urodę aktorki.

Monika zrezygnowała z awangardy

Monika Brodka przyzwyczaiła nas do tego, że lubi zaszaleć zarówno z cięciem, jak i odcieniem włosów. W końcu postawiła na naturalność. Wyrównanie odcienia i dodanie mu blasku to świetne posunięcie! Delikatny, dziewczęcy look bardzo do niej pasuje. Wielka zaletą brązowego koloru włosów jest fakt, że podkreśla on naturalnie śniadą cerę piosenkarki.

Aneta znalazła blond doskonały

Aneta Kręglicka pozostaje wierna blondowi, jednak długo poszukiwała tego idealnego. Udało się! Delikatne pasemka to świetny wybór. Bliki we włosach dodają fryzurze objętości. Subtelny typ urody Anety zyskał wyrazistość dzięki zastosowaniu koloryzacji w kilku dopełniających się harmonijnie odcieniach.

Zajrzyj na serwis Promocyjni.pl który pozwoli ci przejrzeć ofertę drogerii w zakresie kosmetyków pielęgnacyjnych w najprzystępniejszych cenach".


SHOW 7/2012

Dowiedz się więcej na temat: pielęgnacja włosów