Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Siła barw

Gwiazdy pokochały manikiur... hybrydowy. To nowość również w Polsce!

Zaletą lakieru w żelu, tzw. manikiuru hybrydowego, jest jego trwałość (utrzymuje się nawet dwa tygodnie) i możliwość natychmiastowego osuszenia za pomocą lampy UV. Wada to wyższa cena (w Warszawie od ok 100 zł) oraz to, że lakier trzeba usuwać w salonie.

Reklama

"Nawet jeśli paznokcie wyglądają świetnie, trzeba odsłonić płytkę, by mogła się zregenerować, a na następny zabieg można umówić się po dwóch tygodniach przerwy", wyjaśnia Marzena Kanclerska, właścicielka salonu Nail Spa.

Jeśli nie przekonałaś się do tej metody, nadal eksperymentuj z lakierami tradycyjnymi. Zobacz najmodniejsze kolory karnawału!

Ashanti

Wybrała modną w tym sezonie szarość w wersji metalic. Ta gama jest coraz popularniejsza i doskonale wygląda zarówno w połączeniu z intensywnymi kolorami, jak i czernią.

Aktorka zdecydowała się na czarny lakier, który kiedyś kojarzony był wyłącznie ze style punkc i gothic, ale teraz wkroczył na salony. Najefektowniej prezentuje się przy jasnych strojach.

Liv Tyler

Aktorka lubi klasyczną czerwień, fantastyczną zarówno na wielkie wyjście, jak i na co dzień. Naśladując gwiazdę, możesz wybierać między odcieniami ceglastymi, karminem czy ciemnym burgundem.

SHOW 3/2011

Show

Reklama