Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Pokaż nogi!

Gwiazdy już to zrobiły, ale nawet one nie zawsze wyglądają idealnie. U kogo widać efekty zimowych zaniedbań? Kto powinien jeszcze potrenować? Zapytaliśmy eksperta - Martynę Rapp.

Rzeźba doskonała - 10/10

Gładkie i zadbane? To za mało. Ważne też, by uda i łydki były wyrzeźbione, a to można osiągnąć jedynie dzięki aktywności fizycznej. Na takie nogi, jakie ma Doda (29), na pewno zwróciłabym uwagę. Nie są przesadnie umięśnione, widać jednak, że piosenkarka nie unika sportu. I to daje rewelacyjne efekty.

Ryzykantka - 10/10

Reklama

Hanna Lis (43) - takiej wysportowanej sylwetce nie łatwo zaszkodzić. Jeśli dziennikarka nie zrezygnuje z ćwiczeń ujędrniających, pozostanie królową mini!

Blisko ideału 9/10

Weronika Książkiewicz (32) ma zgrabne, jędrne nogi i świetnie dobrane buty. Popracowałabym jednak nad wzmocnieniem ud, żeby były nieco większe w stosunku do łydek.

Sexy mama 8/10

Widać, że nogi Katarzyna Cichopek (30) są wyćwiczone. Radziłabym jej skupić się na treningu rozciągajacym (to dobre dla przyszłych mam!), który pomoże nieco wysmuklić łydki.

Uwaga na kontuzje! 6/10

Olga Bołądź (29) ma proporcjonalne nogi, ale słabo umięśnione. Nie dość, że tracą na atrakcyjności, to na dodatek są podatne na urazy!

Do pracy! 6/10

Klaudia Halejcio (22) mimo młodego wieku nie ma idealnych nóg. Słabo zarysowane mięśnie wymagają wzmocnienia. Wtedy uda i łydki zyskają ładny kształt.


Najlepsze tematy