Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Odmładzający różowy

Kosmetyki w tym kolorze powinny na stałe zagościć w twojej kosmetyczce. Nawet jeśli masz cerę naczynkową, wtedy musisz wybierać chłodne odcienie. Jakich jeszcze zasad warto przestrzegać?

Radosne spojrzenie

Delikatny różowy cień pasuje do każdej z nas. Nakładaj go zawsze na bazę, która zamaskuje zaczerwienienia powieki. Najlepiej zaaplikować cień na całe powieki ruchome, a ciemniejszym różem podkreślić zewnętrzne kąciki oka. Nałóż też cień przy dolnej linii rzęs.

Modny rumieniec

Reklama

Jak najlepiej dobrać kolor różu? Potrzyj policzek i zobacz, na jaki odcień się zaróżowi. Odcień różu współgrający z naturalnym rumieńcem będzie tym właściwym. Przed aplikacją kosmetyku uśmiechnij się i zacznij od miejsca, w którym uniosły się policzki. Kieruj pędzel w stronę skroni.

Słodki uśmiech

Różowy odcień szminki musi współgrać z naturalnym kolorem ust. Najlepiej przyłożyć do warg kilka pomadek w różnych tonach, by zobaczyć, który jest najbardziej zbliżony do koloru ust. Aby makijaż był trwały, najpierw wypełnij wargi kredką, a potem nałóż szminkę pędzelkiem.

SHOW 24/2015

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: makijaż