Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Muśnięta słońcem

Dzięki nim wyszczuplisz twarz, wymodelujesz policzki i będziesz się cieszyć piękną opaloną cerą. Sprawdź możliwości, jakie dają ci bronzery!

Brąz na życzenie

Kremy i żele koloryzujące z rozświetlającymi drobinkami sprawią, że twarz będzie wyglądała na opaloną, ale w każdej chwili możesz wrócić do swojego koloru cery. Kosmetyk brązujący rozprowadź na twarzy i dekolcie. Delikatnie przypudruj. Odcień bronzera nie może być o wiele ciemniejszy od twojej skóry. Weź przykład z Julii Pietruchy (24)!

Podkreśl policzki

Reklama

Rozświetlający puder brązujący nałóż jak Agnieszka Szulim (35) na szczyty kości policzkowych. Zacznij od środka linii między nosem a uchem i kieruj się w stronę skroni, ale jak najbliżej oczu. Matowym bronzerem delikatnie zarysuj kości policzkowe, prowadząc pędzel pod nimi w kierunku skroni.

Gra światła i cienia

Zasada jest prosta: ciemne zmniejsza, a jasne powiększa. Bronzerem wysmuklisz twarz jak Marta Żmuda Trzebiatowska (28). Kreśląc na twarzy zaokrągloną literę "E", nałóż bronzer na zewnętrzne części czoła, skronie, w zagłębienia poniżej kości policzkowych i na boki twarzy - od uszu aż po kości żuchwy.


Show

Reklama