Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Kocim okiem

Seksowny, intrygujący... Idealny make-up na karnawał! Nasz ekspert proponuje go aż na trzy sposoby. Jesteś słodkim kociakiem czy drapieżną tygrysicą? Przekonaj się!


Słodki kociak

Reklama

Transparentna, delikatna wersja kociego makijażu jak u Julity Fabiszewskiej (21) jest idealna m.in. dla dziewczyn o niedużych oczach. Złotym cieniem rozświetl wewnętrzne kąciki, nałóż go także tuż pod brwiami. Następnie zaaplikuj czarny cień dookoła oczu wzdłuż linii rzęs i w załamaniu górnej powieki. Pędzelkiem rozetrzyj go w kierunku skroni. Seksowny koci efekt wzmocni maskara.

Elegancka puma

Wersja makijażu, jaką prezentuje Amanda Seyfried (27), najlepiej sprawdza się na dużych oczach i wypukłych powiekach. Jasny świetlisty cień w wewnętrznych kącikach dopasuj do koloru tęczówek: chłodne złoto do zielonych i niebieskich, ciepły odcień współgra z ciemnymi oczami. Od 2/3 długości linii rzęs narysuj kredką kreskę, pociągnij ją w kierunku końca brwi i po skosie w dół, tworząc trójkąt. Rozetrzyj linię palcem, nałóż na nią czarny cień. Wytuszuj rzęsy.

Drapieżna tygrysica

Graficzny makijaż, który wybrała Ewa Farna (19), daje możliwość korekty kształtu oka odpowiednią grubością kreski. Wymaga precyzji - przyda się eye-liner w pisaku. Kreskę poprowadź na górnej powiece od wewnętrznego kącika do końca linii rzęs i przeciągnij ją ku górze. Dolną powiekę podkreśl kredką na całej długości linii rzęs i na linii wodnej. Użyj kredki do brwi, a nieruchomą część powieki pokryj świetlistym cieniem. Tuszuj rzęsy, "wyciągając" je ku zewnętrznym kącikom.

Grzegorz Kasperski - makijażysta marki Meybeline New York


Dowiedz się więcej na temat: Jula | Amanda Seyfried | Ewa Farna | makijaż oczu | oczy