Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Gorące trendy

Seksowne usta, zawadiackie loki i powrót... karbowanych włosów. Będzie interesująco! Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a nasi eksperci służą radami.

Usta w kolorze wina

Bardzo kobiecy akcent makijażu. To ukłon w stronę stylu glamour lat 40., uosabia ponadczasową elegancję. W tym sezonie szminka w kolorze wina może grać główną rolę w make-upie, ale nie stroni też od towarzystwa smoky eyes. Podkreślone usta będą wyglądały sexy pod warunkiem, że zadbasz o nieskazitelną cerę. Możesz zrezygnować z różu. Szminkę nakładaj na usta muśnięte podkładem.

Cienka czarna linia

Reklama

Zapomnij o "kociej" kresce - teraz rządzi kreska minimalistyczna! Ma ona być jedynym akcentem podkreślającym piękno spojrzenia. Precyzyjnie narysowana jak najbliżej nasady rzęs optycznie je zagęści. Nie próbuj narysować jej jednym ruchem: zacznij od wewnętrznego kącika oka i stopniowo, krótkimi pociągnięciami, kreśl ją do kącika zewnętrznego. Powiekę pomaluj beżowym cieniem. Ten trend wymaga idealnej cery, więc starannie dobierz podkład. Możesz natomiast zrezygnować z maskary.

Metaliczny połysk powiek

Graficzny makijaż w stylu pop-art zaprezentowany przez Diora to propozycja dla młodych i odważnych dziewczyn. Mniej śmiałym polecam mocne, ale nie tak awangardowe podkreślenie konturu oka metalicznym cieniem.

Powrót "gofrów"

Hit początku lat 90. wraca do łask! W tym sezonie karbowane włosy zaczesujemy gładko do tyłu lub ozdabiamy je opaską. Niestety, jest to fryzura niezwykle pracochłonna. Możesz ją stworzyć, używając karbownicy lub zaplatając cienkie warkoczyki. "Gofry" dodają włosom objętości. Przeczesz je szczotką, a będą jeszcze bardziej puszyste.

Hollywood, lata 50.

Uczesz się jak aktorki z filmów Hitchcocka! Upięcia mają być pełne objętości. Pasma pozostawione przy twarzy dodadzą im charakteru. Zacznij od spryskania włosów lakierem. Oddziel grzywkę i luźne pasma od reszty włosów, które masz wytapirować. Tapiruj mocniej przy skórze głowy, delikatniej na reszcie długości. Upnij włosy wsuwkami i szpilkami. Utrwal mocnym lakierem.

Swobodne loki

Loki to zabawa. Zbyt poważne potraktowanie tego trendu to błąd! Dziś obowiązują fryzury, które łączą klasyczny glamour lat 40. z rozczesanymi lokami w stylu hippie. Pozwól więc sobie na małe niedociągnięcia. Wybieraj wałki różnej grubości, a jeśli używasz lokówki, podziel włosy na nierówne pasma. Loki najłatwiej jest uzyskać na cieniowanych włosach o średniej długości.

Show

Reklama