Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Cztery odsłony

Długowłosa Kate Bosworth (28) jest mistrzynią metamorfoz. Jak wyczarować podobne fryzury, zdradził nam ekspert L'Oréal Professionnel, fryzjer Jacek Rybacki.

Delikatna i dziewczęca

Aby stworzyć tę asymetryczną fryzurę, zacznij od nałożenia na wilgotne włosy pianki zwiększającej objętość. Następnie na okrągłej szczotce wymodeluj włosy. Zrób przedziałek i upnij je na jedną stronę lub spleć luźny warkocz, pozostawiając jeden kosmyk z przodu. Fryzurę utrwal lakierem.

W stylu dawnego Hollywood

Reklama

Na wilgotne włosy nałóż piankę, podnoszącą je u nasady. Wysusz i, pasmo po paśmie, zakręć na grubą lokówkę. Podepnij loki wsuwkami, aż wystygną. Za pomocą delikatnego wosku uformuj fale, utrwal je lakierem i mgiełką nabłyszczającą.

Romantyczne fale

Na wilgotne włosy nanieś mleczko wygładzające i modeluj je na okrągłej szczotce. Końcówki włosów delikatnie zakręć prostownicą. Na koniec utrwal fryzurę lakierem i spryskaj mgiełką nabłyszczającą.

Minimalistyczna prostota

Na lekko osuszone włosy nałóż krem wygładzający. Wymodeluj szczotką, w celu lepszego wygładzenia użyj prostownicy. Na koniec nanieś trochę lekkiego kremu do stylizacji, który podkreśli efekt i nada połysk.

SHOW 11/2011

Show

Reklama