Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Cuda wianki

To nieprawda, że są zarezerwowane dla małych dziewczynek! Gwiazdy pokochały urocze opaski do włosów z kwiatami. Jak je nosić?

Opaski do włosów to proste, a jednocześnie urocze dodatki do fryzury, podkreślające urodę. Te w wersji kwiatowej, dodające każdej kobiecie dziewczęcego wdzięku, stały się hitem lata. Spodobały się gwiazdom na całym świecie, bo wyglądają efektownie i pomagają ujarzmić zarówno włosy długie, jak i krótkie. Jednak aby ta sztuka się udała, należy pamiętać o kilku zasadach.

Reklama

Wąskie i delikatne opaski świetnie komponują się z falami lub gładkimi fryzurami. Jeśli natomiast masz włosy kręcone, unikaj szerokich "wianków": optycznie spłaszczają efektowne loki, pozbawiając je całego uroku. Prawidłowo założona opaska powinna się znaleźć na środku głowy (tak jak u Katy Perry). Dzięki temu twarz będzie wyglądała szczuplej. Możesz też nosić wianek na czole - wtedy jednak rozpuść włosy jak Vanessa Hudgens!

W wersji wieczorowej kwiecista opaska staje się zaskakującym i wyrafinowanym akcentem: spójrz na Kirsten Dunst. Przy takiej stylizacji unikaj mocnego makijażu i wyrazistych dodatków, bo łatwo przesadzić. Jeśli zastosujesz się do tych zasad, kwiaty we włosach możesz nosić bez względu na wiek!

Romantyczna jak Julia

Kirsten Dunst (30) zdecydowała się na bardzo ozdobną, wielobarwną opaskę, złożoną z różnej wielkości kwiatków. Zwieńczony nią kok stał się bardzo efektowny! Opadający na twarz kosmyk sprawia, że fryzura staje się lekko nonszalancka.

Subtelna elegancja

Tym razem znana ze skłonności do krzykliwych stylizacji Katy Perry (27) postawiła na delikatność. Skromna opaska z małymi stokrotkami idealnie współgra z jej ciemnymi włosami i podkreśla dziewczęcy wdzięk wokalistki.

Wolna jak ptak

Vanessa Hudgens (23) wczuła się w klimat lat 70. Na szczęście uniknęła groteskowego efektu dzięki stonowanym kolorom ubrania i biżuterii. Na pierwszym planie są burza włosów i czerwone kwiaty!


Ilona Spychalska, ekspert produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów GOSH PROFESSIONAL


SHOW 17/2012

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: fryzury