Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Bob zawsze pasuje

To chyba jedyne cięcie, które sprawdza się w każdej sytuacji. Ten sezon należy do boba w wersji podkręconej. Trzeba tylko wiedzieć, jak go stylizować.

Odmładzająca klasyka

Cięcie do ramion jest bardzo korzystne dla kobiet dojrzałych. Może być zarówno klasyczne, jeśli nie lubisz eksperymentów, lub bardziej zadziorne. Bob delikatnie łagodzi rysy i nie jest ciężki, tym samym odejmuje ci kilka lat.

Reklama

Wystarczy spojrzeć na Charlize Theron. Ważne jest miejsce przedziałka. Przy okrągłej i kwadratowej twarzy unikaj robienia go na środku!

Kobieca subtelność

Zdecydowane cięcie sprawiało, że bardzo subtelne rysy Alicii Vikander zyskały wyrazistość i kobiecość.

Pomogła w tym stylizacja: włosy są gładkie przy głowie i asymetrycznie, delikatnie pofalowane od wysokości ucha. Takiego boba polecamy także osobom o krótkich szyjach - optycznie je wydłuży. Ważne, aby włosy miały zdrowy blask!

Wyrazisty styl

Etap nijakości Katie Holmes ma na szczęście za sobą. Dziś stała się pewną siebie, piękną kobietą, co widać na pierwszy rzut oka... dzięki fryzurze!

Najmodniejsza wersja boba, czyli fale na całej długości, to stylizacja z charakterem! Kontrolowany chaos po pierwsze odmładza, po drugie - intryguje, a po trzecie - dodaje włosom objętości. Jeśli więc twoje są cienkie i delikatne, spróbuj koniecznie tego wariantu boba.

SHOW 13/2017

Show

Reklama