Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Sezon niewinności

Biel przestała być kolorem zarezerwowanym dla panien młodych. Mimo wrodzonej delikatności zdobyła już szturmem wybiegi i serca gwiazd. Może dlatego, że dodaje uroku i... odejmuje lat?

Cate Blanchett (42) już należy do fan clubu wiosennej kolekcji Louis Vuitton. Co ją w niej urzekło? Żartobliwy i bardzo nowoczesny pomysł na wykorzystanie ludowej wycinanki i ukrycie jej pod cienkim tiulem. Gwiazda ceni w modzie oryginalność w połączeniu z prostotą. Do takiego duetu biel pasuje idealnie. 

Reklama

Gillian Anderson (43) wygląda zjawiskowo w kreacji Dior Vintage o prostym, ale genialnym kroju. Nie ma tu ozdób ani nowatorskich pomysłów. Jest za to doskonałość krawieckiego kunsztu. Całą ozdobą sukienki jest właśnie kolor. Zawsze warto inwestować w klasykę.

Nikki Reed (23) w długiej białej sukni od Marii Lucii Hohan została prawdziwą królową wieczoru. Ale tą przewrotną kreacją niejednego wprowadziła w błąd. To, co bierzemy za dekolty i prześwity, jest w rzeczywistości przykryte cienką cielistą siateczką. Efekt zatem odważny, ale suknia skromna.

SHOW 1/2012

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: moda | suknie dla druhen